laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

GMail

It works. Tagad tikai patestēt un brīvā brīdī uzrakstīt kādu jauku ieskatu šajā pasākumā.

ppp

arī gaidu so pasācienu, kad varēs izmantot. tas būs daudz patīkamāks drosāks, seksīgaks un visādi citādi labāks par sitiem vietējajiem inbox’siem utml.

p.s. jācer tikai, ka ar laiku nekļus tik pat pompozs un nebaudāms kā hotmail un citi nelokālie sūdiņi.

Maita

Es domāju, ahā, tiešām pieejams jau. Biju parakstījies uz Gmail jaunumiem, bet nekas vēl nebija pienācis. Heh, laacz izrādās dabūjis testēt.

“You cannot log into Gmail using your Google Account username and password.

Gmail is in a limited test period and is only available to a small number of people who are helping test and improve the service before it is made more widely available.”

Optron

Nez.. mani smuki pārsteidza mail.yahoo.com ar saviem 100Mb un jauno normālo interfeisu, kad gāju tīrīt savu spama pastkastīti. Laikam pie tā arī palikšu, jo vairāk par 100 megām jau nu tokš man nevaidzēs un tur vismaz klāt vēl ir spēcīgs kalendārs un notepads.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.