laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Palīgā!

Beidzot ir pienākusi kārtējā reize, kad Jūs varat man izlīdzēt. Tātad tā. Tie, kuriem ir tālruņi ar tuvu un tālu izslavēto iespēju pārlūkot WAP lapas, rakstam sava tālruņa pārlūkā adresīti //laacz.lv/wap/ un sekojam norādēm.

Ja lauž rakstīt ar roku šo adresi, tad nosūti tekstu LAACZ vai L uz 9300222, ja esi LMT kients, vai OKartes lietotājs, vai 6000022, ja esi Tele2 klients. Atbildē saņemsi īsziņu ar adresi (t.s. service message). Tas tev maksās standarta īsziņas cenu :)

Ideja vienkārša – ja Jūs redzat salasāmu tekstu, spiediet uz linka Raadaas normaali burti, ja ne, tad uz linka Raadaas kjeburi. Viss ;)

Improvizētās aptaujas rezultāti ir obzervējami teitan.

P.S. Nokia 6600 noklusētais pārlūks (vismaz man) trešo linkuci nevēlējās vērt vaļā un spītīgi īdēja sekojošu testu: Services: Unknown file format. Ja Jums notiek kaut kas tamlīdzīgs, vai arī rezultāti nav pietiekami viennozīmīgi un ir komentāra vērti, rakstiet tepat :)

P.P.S. Lai arī mani interesē pēc iespējas plašāks telefonu klāsts, uzsvars tomēr tiek likts uz plašas izplatības modeļiem. “Prastajām” nokijām, sīmensiem, samsungiem. Būtiska ir informācija iz t.s. minoritātēm – motorolām, sadžemiem, u.t.t. Tāpēc, ja nu kādam ir atvilknē šāds tālrunis, kurš netiek lietāts, tad nepaslinkojiet ielikt SIM karti un piedalīties :)

BigM

Manam vecajam draugam //Sony Ericsson T68i// arii viss raadiijaas kaa naakas. Tak netieku ar shamo skaidriibaa – tikko atnaak e-pasts no navigator.lv un dazhiem citiem briivajiem e-pasta serveriem iebuuveetais e-mail klients nu nekaadi shamos nevar atshifreet, bet citus latviskos burtus – no problemos.

RameX

Siemens C60 (tas pa 1 Ls ar pieslēgumu TELE2)

1 links(utf latvian) OK
2 links(utf rusian) OK
3 links(win-1257 latvian) OK
4 links()Rus-1251 rusian) ERROR: 501 Not implemented (spiežot ka burtiņi rādās riktīgi kas ari ir patiesība tika tālāk netiek)

Kloons

Hmz nu uzspiedu :) Siemens S45i /softs v04/ (b/w, nepoly)
Ar kirillicas encodingu viss ira ok…
Bet LV visur kur garumziimes tik vien kaa punktinji… tikai zh un sh raadaas :)
Atveer atveera visas lapas bez probleemaam :)
Shitaa probleema manam mobam muuzhiigi muuzhos i bijusi…
Nu ko padariisi raxtu kaa maaku :) lasu kaa maku :D
/intrsanti zinaat, kaads encodings iet sms?
tur ar garumziimeem viss oki vienmeer i bijis…/

Btw – Jauks Title shitente ;D :)

Kloons

Wopz =] mja sapratu sisteemu.. vienk viena veida modelji salikti vienaa tabulaa bez atstarpeem.. tikai sakties kur IP nomainaas… :) skaic

Jaaieliek shitais kaadaa bookmarkaa…
Izskataas ka naakotnee buusj kaukas interesants wapaa pieejams :)
Manis peec jebkuraa encodingaa :) pieradis jau esmu pie visaadiem briinumiem :)

Mosh pachuksteesi kas top? :) un vai b/w mobi naf aizmirsti? :D

Lds

Nokia 6600 noklusētais pārlūks spētīgi never vaļā linku pi windows-1251 (krieviski). paziņojums tas pats, kas tev. Netfront visus linkus atver, bet nākamajā lapā (iso-8850-13 LV) rāda ķeburus. Operas man nav, sorry, nesen izmetu.

Lds

Sorry par offtopic! Kā tu, laacz, sajūdz 6600 ar datoru, t.i. kādu programmu tu lieto – nokia pc suite vai oxygene phone manager vai ko citu? Man pc suite gļuko – viss it kā notiek, bet nevar uztaisīt back up – procesa vidū izlec paziņojums, ka ir noticis unexpected error.

juriss

n6600. fw 4.09.1. default: pie trešā nokārās ar to pašu paziņojumu, pirmie ok. netfront v.3.1 b.1.02d: ISO-8859-13 – ķeburi, pārējais ok. opera v.6.20: pat pirmo linku never vaļā (nostrādā kā refresh). un tabulā arī nepiereģistrējās. bet burti ir ok. :-)

juriss

man ar pc suite nekādu problēmu nav. tikai stulbi ir tas, ka, taisot backup’u, jāņem mmc ārā. citādi tas backup’s ilgs mūžību. bet ikdienā man ērtāks šķiet ma phone manager. varbūt tādēļ, ka savienošanai izmantoju ma ražotos device’us. :-)

Glad

Nokia 3220
UTF-8; latviski,–> OK!
UTF-8 ;krieviski –> OK!
Windows-1257(latviski) –> keburi
windows-1251 (krieviski) –> OK!
ISO-8859-13(latviski) –> OK!
KOI8-R (krieviski) –> keburi

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.