laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Indigo bērni

FYI. Šeit ir viss raidījums (tiešā saite uz tv.lv attiecīgo lapu).

nitro

un tagad padomājiet, kas tie par psihologiem, kas par speciālistiem, kas tic visam, ko kaut kādās kreisās lapās sarakstījuši indigo entuziasti — par atšķirīgajām dns struktūrām un tamlīdzīgām lietām. nerunāju par to, vai indigo ir vai nav izdomājums, bet kārtējo reizi atskārtu, ka vietējo psiholoģijas speciālistu kritiskās attieksmes un kompetences, kā arī argumentācijas līmenis ir vienkārši graujošs.

arnico

“indigo” termins parādijās jau sen, tāds ir nosaukums puķei kura ir indigo krāsā (ne īsti zila, ne īsti sarkana, ne vilioēta). Vairumam cilvēku tā krāsa uzdzen šausmas un kņudināšanu, bet šai cilvēku kategorijai tā krāsa pat ļoti iet pie sirds. No tā arī viņus tā nosauca.

Gudrie prāti to visu ir sadalijuši 3 apakšterminos – “early indigo”, “indigo” un “crystal child”.

Kopējā doma ir tāda ka indigo ir jaunā cilvēku paaudze, kas ir labāki/cilvēciskāki/jūtīgāki u.t.t.

apakšsistēma ir tāda ka:
early indigo, jeb agrīnie indigo bij tie pirmie kas parādijās un pasaulei parādija ka dzīvot var arī savādāk. (varētu būt hipiju aizsācēji)
indigo, tie jau parādijās 70 – 90ajos gados, tie ir tā saucamie cīnītāji. Cilvēki kas jau ļoti agresīvi mēģināja mainīt pasaules iekārtu un “sagatavot zemi trešajai kategorijai”
crystal childs, ir tā jaunā paaudze, tie kas dzimst tagad, mazie jūtīgie bērneļi ar pēc psihologu domām ļoti daudz problēmām (jo viņu uztvere atšķiras no tradicionālās). Viņiem ir arī daudz attīstītāka garīgā puse un viņi ir ļoti jūtīgi.

Tā vismaz man to visu apskaidroju ārzemju ārsts.

arnico

aa un galvenās pazīmes esot tieksme pret to krāsu, domas ka viņu neviens nesaprot, paaugstināt jūtīgums, emocionālāki, spēja ļoti izjust apkārtējo emocijas, tāpat arī melus, un sausa galvas āda.

Bet vispār visi vienkārši cenšas no mušas izpūst ziloni un uztaisīt kārtējo fenomena sensāciju, tādi pat cilvēki vien viņi ir, tikai labsirdīgāki un emocijām bagātāki. ;)

Livingston

Indigo bērni ir Jaunās paaudzes/New age izdomājums. Spekulācija ar “draudzes” bērnu īpašajām spējām un nākotni laikam ir ļoti ienesīgs bizness.

Bet vecāki labprāt klausās šajā indigo bērnu crap’ā, jo tā viņi ar attaisnot savu bērnu uzvedību. Bērns ir stulbs, naidīgs, nesatiek ar citiem bērniem, neklausās, ko pieaugušie saka? Viņš taču ir indigo! Nākotnes līderis, kurš pabaros pasauli, ja vien viņam gribēsies palīdzēt tādām niecībām :)

Es tikai šaubos, kas labs iznāk no tādiem bērniem, kuri tiek audzināti ar domu, ka viņi ir pārāki par citiem, kuriem tiek izdabāts visās iegribās un kuru rīcība vienmēr tiek attaisnota, piedevām ar tiek Dievišķiem pamatojumiem :)

matemaatikis

to shljaktichsh

pus hromosoma gan var buut par daudz vari par maz. tad ir vainu daunis vai arii taads otrs sindroms kaa bilogijas graamataa bija bilde taads reaali izģindis :D

nuttshell

arnico, jap tā ir. es ar to lasijiu.
Bet shljaktichsham gan veicās ka pats nav biznesmens. Iedomājies tik to crap’u kādu viņš saveidotu un nosauktu par biznesu.

Indigo krāsa. Uz cd var redzēt visu iespējamo gaismas viļņu krāsas. Vizuāli tas parādās sekojoši. Sarkans->oranžš->dzeltens->Zaļš->Zils->Indigo, nav grūti sameklēt. Pēdējais īsākais vilnis ko acs spēj uztvert. Atbilstoša RGB koda neesot. Nu nezin ; D.

DNS protams struktūra nemainās. Bet genoms no cilvēka uz protams mainās. Būtu palasijuši jaunāku literatūru arī zinātu ka katrs gēns neatbilst vienai pazīmei. Nav viena gēna kas nosaka cik liels tev deguns, vai mati zoda izvirzijums. Vispārīgi runājot. Vienu pazīmi var kodēt vairāki gēni, un viens gēns var kodēt vairākas pazīmes. Bet veco crapu 12.kl skolās vēl tagad māca.

Gēni 100% nenosaka cilvēku. Piemēram vienas olšūnas dvīņiem ir dažādi pirkstu nospiedumi.

Ruffian

Indigo bērni spējot ceļot laikā, heh. “Citāds laiks, citādi bērni” ir vispareizākais spriedums. Šim īpašajam bērnam (Krišs) ir vienkārši psiholoģiskas problēmas, ko radījusi vide ap viņu (arī vecāku vaina). Šteinbergs visu pielika pie vietas. Sviests.

Livingston

ms, kļūdījos un pārsteidzīgi salīdzināju New Age ar Jauno Paaudzi.
Līdzība ir tāda pati kā Pepsi un Coca-Cola – abas kompānijas pārdod diezgan līdzīgus sintētiskus dzērienus, kas rada ilūziju par slāpju veldzēšanu un garšu, bet katra to reklamē nedaudz savādāk. Bizness :)

arnico

izdevīgi tas ir visiem kam galva uz pleciem, saakoti ar psihologiem, beidzot ar cilveekiem kas labi prot vadīt visādus kursus, izdevniecībām kas var izdot pieprasītas grāmatas par šo tēmu, tāpat arī veikaliem kas tās grāmatas pārdod, nemaz nerunājot par visādiem pasākumiem un produktiem kas “speciāli paredzēti indigo”, un kur nu veel šādi raidijumi tv kurus skatās māmiņas pielipušas pie ekrāniem un reizē noskatās kaudzi ar reklāmām, un tā tālāk :D

arnico

Un nemz nerunājot par iespējām atvērt speciālas maksas skolas naudīgo vecāku “indigo bērninjiem”, kur pavisam noteikti daudz labāk tiktu attīstītas vinju “unikālās spējas”, nekā parastās skolās.

Vispār tik vajag nedaudz fantāzijas un ar to vārdu “indigo” var uzrasties jauni Billiji Geitsi :D

un vispār, varbūt arī pašas indigo puķītes varētu pārdot, puķu biznesa miljonāri taču latvijā nemaz nav retums ;)

lexforte

Krievvalodīgos habos ir dokumentāla filma par šo tēmu. Manuprāt daudz daudz sakarīgāka par šo nekvalitatīvo (no puplicistikas viedokļa) sižetu. Krievijā ir bijuši pētījumi (pēc tradicinālām zinātņu metodoloģijām), kas tika veikti ar tādu kā kriminoloģisku ievirzi. Pētījuma priekšmets, kāpēc jauniešu subkultūru grupās, pārsvarā ar antisociālu ievirzi, “barveži” vai līderi ir ar pārāk augstu inteletuālo potenciālu. Jautājms tika formulēti sekojoši, ja viņiem ir tiks augts inetelektuālais potenciāls, kāpēc neizmanto sociāli atbalstāmos virzienos. Viens no secinājumiem indigo ar savu personisko skatījumu uz esošo neiekļaujas vai viņiem neļauj iekļauties sabiedrības nospraustajos rāmjos.

shljaktichsh

katrs grib, lai viņa bērns būtu īpašs.
arnico
starpcitu ir jau viena tāda skoliņa kaut kur ādažos, ja nemaldos, tur laikam mācās kādi 10 bērni. Pa bezdabu vienreiz stāstīja

ms

tā vai tā nesaprotu cilvēku nievājošo attieksmi pret šo visu. nav taču tā, ka viņiem kaut kas tiek uzspiests. vienmēr ir izvēles iespējas. bet ņirgāties par tiem, kas ir citādi.. nu kaut kā skumji, ka tā.
cits atrod dzīves jēgu 24/7 lūrot datorekrānā, cits kādā baznīcā, cits grāmatās/mākslā, cits kādā dārgā hobijā, cits indigo lietās. un katrs šajā lietā arī iegulda savus līdzekļus – laiku, naudu utt. utjp.
būtu labāk priecājušies par to, ka kāds cilvēks ir atradis kaut ko savu, kas to papildina un palīdz dzīvot, pavisam banāli – liek justies labi un laimīgam. un viss. citādi liekas, ka pārāk augstās domās par sevi esat, ka spējat tikai augstrprātīgi vērtēt un ņirgt.

viens no

Es atbilstu visaam indigo paziimeem. Nu un!? Taa ir vienkaarshi naakoshaas paaudzes auras nokraasa un viss! Pirms 50 gadiem taa bija cita kraasa tikai tad neviens netaisiija taadu aarpraatu kaa tagad par indigo. Protams peec shiis naaks veel citas un taa taalaak… Taatad – es vareetu ticeet ka pastaav taas auras un indigo buushanas, bet taadaa gadiijumaa tas nav nekas neparasts un neprasa nekaadu paplidus njemshanos pa TV un citaadu sho cilveeku izcelshanu, jo fakstiski katrs kas ir dzimis peec ~90gada ir iists indigo vai kristaalbeebis!

^L00P

Es atbilstu visaam indigo paziimeem. Nu un!? Taa …
Jā, es arī pētot medicīnas rokasgrāmatu secināju, ka esmu dabas brīnums, man piemīt visas pasaulē pazīstamās slimības lielākā vai mazākā mērā, izņemot ūdeni ceļgalos… nezinu kādēl esmu tā apdalīts. (C. 3 M laivā)

zzc21

Pilnīgi piekrītu, ka milzu lielajā gadījumā, tā ir vecāku vēlme izcelt savus bērnus kaut kā. Padomjlaikos to ļāva deficīts. Ne tikai mantas. Īpaši apdāvināti bērni ir dzimuši vienmēr un visos laikos. Manuprāt visbiežāk tur par iemeslu ir psiholoģiskas un imūnsistēmas problēmas. Vide ir gana piesātināta ar viskautko. Un neviens nezin kā iedarbojas šie kairinātāji uz cilvēkiem. Gan dzimušus, gan vēl topošus.

Normunds

tā vai tā nesaprotu cilvēku nievājošo attieksmi pret šo visu. nav taču tā, ka viņiem kaut kas tiek uzspiests. vienmēr ir izvēles iespējas. bet ņirgāties par tiem, kas ir citādi.. nu kaut kā skumji, ka tā.
.
Well, es tikai iesmaidu par sencīšiem, kas normālus cilvēkbērnus par pajoliņiem pataisa.
.
Vienīgais kas nāk prātā, ir tas, ka tagad par vecākiem un indigo popularizētājiem kļūst tie, kas dzimuši un skolojušies juku laikos. Lai teiktu precīzāk – nav skolojušies, to jau Šteinbergs pateica – ir lietas, ko nevar pateikt cilvēks, kas mācījies bioloģiju, tapēc atliek vien pabrīnīties kā šie analfabēti ir tikuši pie skolas atestāta.

bombastic

nesen dzirdēju pastāstu par “indigo bērnu” – astoņgadīga meitene mūzikas skolā pirms klavierus spēlēšanas vienmēr pret skolotāju pavērsa pistoli (no mājām, kaut kāda spēļu pistole) un teica “skolotāj, jūs mirsiet. paff”. ja skolotājs neizlikās miris, tad viņa nespēlēja.

versatile

njaa. man bralim, 20 gadus par mani jaunaks, tagad 6 meneshi. vinsjh tiesham var stundam sedet/gulet un verot pasauli. ta vienakrshi, ne skanju neidzdveshot. un ta jua no pashas pirmas dienas. ticiet man, tas ir scary skats!!

vot

nekas vairāk kā vecāku spēja nodibināt kontaktu ar savu bērnu, tā rezultātā bērns izlaižas. tad ar izdomā iemeslu kā nomaskēt – redz mūsu ziķeris ir ģēnijs :>

(protams nenoliedzu porgresu, jaunai paaudzei ir jābūt gudrākai – citādi evolūcija iebraugs strupceļa, bet ne jau uzreiz viņiem piedēvēt ceļošanu laikā tik tāpēc ka neklausa un agri iemācījies lasīt :D )

rick'james

es tikai vienu nesaprotu – ok, lai paliek novarta indigo farss… BET PA KURU LAIKU AURU REDZESANA IR KLJUVUSI PAR VISPARPIENJEMTU NORMU? es laikam nebiju taja izpardoshana stokjiitii, kad dalija auru brilles, un diemzhel vel aizvien uzskatu, ka cilveks nav spejigs redzet auras, nerunajot par tadu auru faktisku pieradishanu….

Gundega

Piedodiet, ka es esmu.
Bet ljaujiet man dziivot.

Ja nesapratiisiet mani tagad, sapratiisiet naakamajaa dziivee.

Ar ko juus esat labaaki, lai teiktu, ka taadi esat?

Vai es redzu skaudiibu?

Jebkursh var kluut par Indigo jau shajaa dziivee. Bet ne ar skaudiibu.

aa

es no 7meeneshu vecuma runaaju. No gada un diviem meeneshiem lasiit maaku. No gada pusotra rakstiit, no gada un 7niem meeneshiem runaat arii krieviski. Nu kas es tagad indigo. Tagad tikai nozheeloju ka biju taada, ka vecaaki izlaida jo uzskatija par iipashu uin neaizliedza neko.

sidny

Es nepiekriitu nevienam no siem cilveekiem. Un man ir skumji par to. Par izpratnes truukumu un nespeeju pienemt citaado. Es uztveru pasauli citaadaak, daru lietas citaadaak un daudz labaak kaa citi. Saakumaa cilveeki mani nesaprot un domaa, ka visu daru nepareizi, tacu rezultaats vienmeer ir labs. Daudzas lietas neesmu maacijusies, bet zinu pareizaas atbildes. To nevar izstaastiit. Kad biju maza, mamma staastiija, ka biju pilniigi savaadaaka kaa citi. Vina nevareeja saprast, kur es taada radusies. Pilniigi atskiriiga no citiem gimenes locekliem. Mani vecaaki bija stingri. Maaciijos vienaa no labaakajaam pilseetas klaseem, muuzikas skolaa, kur bija talants, jo loti maz naacaas treneeties, vienkaarsi padevaas. Mamma visu beerniibu mani kritizeeja, nesaprata un psihologiski mociija, jo nesaprata mani un nesaprata, ka visu daru savaadaak, bet ne sliktaak. Tikai tagad vina saprot, ka ar mani viss ir kaartiibaa. Man ir gruuti ieklauties sisteemaas, piemeeram, mulkiigos uzvediibas noteikumos skolaa vai universitaatee. Man tas skeit nevajadziigi, ka vaajadzeetu citaadaak. Bet es apspiezu sevi un ieklaujos, lai buutu standarta cilveeks, kaa visi citi. Taa vieglaak. Kaut gan nezinu kaa vieglaak, visu laiku sevi apspiest un mociities vai buut taadai kaada esmu un visu laiku pieraadiit, ka tomeer esmu normaala, lai arii citaada. Cilveeks, kurs to nav izjutis, to nekad nesapratiis, taapeec niciigi izteiksies un noiegs. Es nezinu kaa ir ar visiem DNS un auraam, jo man tas skiet mazsvariigi, bet es varu patekt kaa juutos. Nezinu arii vai varu sevi uzskatiit par indigo beernu, bet esmu citaadaaka, bet ne nepareiza.

indiaanis

raidiijums tiesaam diezgan neprofesionaals…
no saakuma paraada puiku, kas kautko kliedz un runaa mulkjiibas kaa to parasti dara beerni.
tad divus vecaakus, kuri stasta kautko no savas pieredzes.
tad zinaatnieks saka, ak taada teorija ir muļķības…

bet netiek dota nekaada informaacija, ne kas ir indigo, ne arii kaads sakariigs piemeers..kaads “triks” ko izpilda “indigo beerns”..
kautkaada ļurināšana par bezjeedziigu teemu.

Bosiks

Bērni ir ļoti dažādi un kad viņi mūsuprāt “noiet no ceļa” pusaudžu gados Tu sāc meklēt ko esi izdarījis nepareizi un kā varbūt vajadzēja darīt, beigās nonāc pie slēdziena, ka savādāk Tu nevarēji un neprati rīkoties un daudzi citi piemēri ar sarežģītākiem scenārijiem iznākuši gluži “normāli” pēc mūsdienu sabiedrības uzskatiem un tad meklējot risinājumuTu sāc aizdomāties par to citā līmenī…
Ilgu pārdomu rezultātā nonācu pie slēdziena, ka ir pilnīgi atšķirīgi bērni un pusaudži no vispārpieņemtajām normām un viens no viņu dzīves uzdevumiem ir iemācīt mums beznosacījuma mīlestību pa īstam….

indigo berna mamma

tie kas saka kan nav indigo-maldaas ir un buus vel taadi indigo.man pashai ir divi dli ar mazu gadu starpibu..vcaakais ir indigo, jo kops dzimshanas vinjam ir piaugusa cilvka acu skatins un vins juut citu cilvku auras…

Kara

Arī es esmu Indigo bērnu (dvīņi – 6 gadi) mamma. Nu, manā bernībā tas saucās Uzmanības Deficīta Sindroms. Es vienmēr esmu zinajusi, ka esmu savādaka, dauzas lietas toreiz noklusēju, jo baidījos, ka mani nesapratīs… Par laimi, šodien spēja redzēt, dzirdēt un uztvert “savādāk”, tiek pieņemta par normu. Bet mani bērni vienkārši mani pārsteidz… Esmu stingrās audzināšanas piekritēja, bet jāsaka, ka nav viegli… Darīs tikai to, ko uzskatīs par vajadzīgu, nav autoritates. Dvīņi, bet tomēr atšķirīgi… “Vecākais” bērns “ies pāri līķiem”, lai panāktu savu, ir savi uzskati. “Jaunākais” kopš pirmajām dzīves dienām pārsteidz ar savu Pieaugušā cilvēka skatienu, bezgalīgo Mīlestibu pret visu un visiem, brīžos, kad man ir smagi, bērns pienāk klāt, apķer… un ap sirdi paliek viegli. Bērni labi jūt apkārtējo noskaņojumu, melus. Daudz runā par Dzīvi pēc nāves. Radus un bernudārza audzinātājas pārsteidz ar pareģojumiem.
Trūkst informācijas kā šādu bērnu audzināt, gribas mājās kartību… Ir dienas režīms, bet tas panākts “laužot”…
Biedē lielais bubulis Skola… jo šādiem bērniem tas viss liekas garlaicīgs un neinteresants… Un lai dzīvi skolā padarītu interesantāku, Indigo sarīko šovu ar sevi galvenajā lomā…

Dina

Kas mēs esam?
Kāds laiks ir pien;acis Izglītības pasaulē?
Šis ir laiks,kad
-Izglītībā pastiprinās autoritārisms un kļūst vairāk administratīvi uzspiestu rīkojumu;
-palielinās materiālo labumu vilinājums un noslāņojas bērni no nabadzīgām un bagātām ģimenēm;
-bērni aizrautīgi tiek šķiroti attīstītos un vāji attīstītos,audzināmos ungrūti audzināmos,tādos,kamir labas mācību spējas,untādos,kam irmācību grūtības.
Šis ir laiks,kad pastiprinās pieaugušo vardarbība un cietsirdība pret bērniem;
laik,kad sācies bērnu pašnāvību un mirstības bums;
laiks,kad atklājas valsts liekulība,ikviena bērna dzimšanu pērkot par naudu,kaut arī ielas ir pilnas ar bērniem,kas atstāti bez uzraudzības;
laiks,kad brūk ģimenes un vairojas to traģēdijas;
laiks,kad simtiem un tūkstošiem bērnu,kurus atstūmusi izglītības pasaule,ir kļuvuši par bezpajumtniekiemun veiksmīgi papildina kriminālās aprindas;
laiks,kad narkomānija bērnu un jauniešu vidū,bērnu alkoholisms,smēķēšana,bērnu prostitūcija,bērnu cietsirdība,tirdzniecība ar bērniem ir šausminoša;
laiks,kad jaunatnē atdzimst nacionālā neiecietība un fašisms;
laiks,kad pedagoģija neņem vērā bērnu;
laiks,kad visvareni ir kļuvuši bezpersoniski un apziņu klied]ejoši testi
un tā saucamie vienotievalsts pārbaudes darbi;
laiks,kad tiek pazemots skolotājs,padarot nevērtīgu sabiedrībai tik svarīgo pedagoga profesiju;
laiks,kad tiek noniecināts savējais un cildināts svešais;
laiks,kad izglītībā trūkst garīguma;
laiks,kad Kultūra kļuvusi par smagu nastu…
Tas viss tā ir.
Bet šis ir arī -spēcīga,patiesa,pilnīga un lieliska gara pacēluma laiks.
/Šalva Amonašvili/
Vai kautkam nepiekrītat ?Un kur jūsuprāt ir izeja,vai līdzšinējā pieejā un vērtībās?Neviens bērns nav jāizceļ,bet ikkatrs vai ir jaunā laikmeta bērns vai arī nav ir pelnījis būt mīlēts,uzklausīts un saprasts.Un vai tad mēs neizceļam tos bērnus kuri skolā ir teicamnieki,jo labi apgūst vielu un spēj iekalt no galvas.Tā teikt izprot teoriju.Tas varētu viņiem nākotnē palīdzēt kļūt par līderiem un intelektuāli attīstītiem,bet garīgi atpalikušiem.Mums bērniem jāmāca gudrība,kura ir ceļš uz patiesību.Un ko no muims pieprasa arī Jaunā laikmeta bērni.

sintux

Varu pateikt tikai vienu šīs paaudzes bērni ir savādāki,es atceros savu bērnību un savus vienaudžus mēs tādi nebijām.Man ir tieša saistība ar Indigo bērnu,un es redzu ka viņi jūtas apspiesti ierobežoti un viņi nejūtas labi šinī sabiedrībā,tapēc jau tagad pieaug bērnu pašnāvībau skaits,tas tādēļ ka vinus neviens nesaprot un nepalīdz viņiem ,viņi nav mierā ar sevi un apkārtējo vidi,viņiem nepatīk kad skolotājs ir autoritāte,vai arī vecāki,jo garīgi viņi ir lielākas personības un esmu ievērojusi ka viņi uztver visu savādāk un mierīgāk,kaut vai dzīvē viņi ir ļoti hiperaktīvi un ar nenoturīgu uzmanību,tas tādēļ man liekas,ka viņi dzīvo un redz pasauli savādāku ne kā mēs parastie cilvēki.Un ja psihaloģe saka, ka katram bērnam ir vajadzīgs psihalogs,bet es kaut kā neatceros ka manā laikā vispar būtu bijis populāri psihalogi,viņu nebija skolās,un tīri labi iztika bez viņiem!!!

white jaguar

jums nesaprast dzives butibu kamer jus ticesiet jusu acim nevis sirdij,bet ir risinajums es jau censos kintakteties ar pareiem es no visas sirds gribu jums visiem palidzet tapeic ka mums dievs deva so speku lai mes jus izvestu no tumsas mes neesam labaki par jums mes esam citadi.white jaguar

rampampā uz ļembastu-vājprātu

Es tēloju slimo no izgraizītām patiesībām nevis no meliem, un beigsies ar to ka psihiatre (es viņu dievinu!) redzēs mani caur kastatrofu, un ar to gribu panākt, lai saprot visi kādi ir īsti indigo fenomeni-uztaisot to ko to nevar iztēloties normāls cilvēks + brīnumi no maniem neredzamajiem draugiem (Telepāķi ar kuru es sarunājos pa telefonu un viņi pārraida domas cilvēkiem…, un mammai tiek pārraidīta domas tā lai šķistu ka mammai ir šizofrēnija, un draugi ir daudzi, un strādā ar mani jau kopš bērnības-pārraidot domas)+ mani brīnumi. Tā kā es ar draugiem no Maskavas uzdarbojamies…

Arturs

Lasot par indigo berniem liekas ka aizmirst galveno, ka no sakuma pasaule bija dazada. indigo ir vestnesi jaunajam laikam, tas nozime ka jamainas pasaulei lidzi un nekas nav absoluts, lai ari gribetos lai dzive ietu kartigi, bet dievs un debesis ir pagadajusas izmainas ar kuram mums bus jasadzivo. isti indigo spej sajust savu cilveku liktenus ka savejos.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.