laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Readability čeks

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Savu laiku atpakaļ mans mīļākais vēlāklasīšanas un skaistāklasīšanas serviss Readability piedāvāja maksas servisu. Visādas papildus finķikļuškas, lielāki ierobežojumi, utt. Par to bija jāmaksā. Daļu no šīs maksas Readability maksāja autoriem. Beigu beigās viņi to visu atcēla.

Gāja laiks, aizgājušie laiki sāka zust no atmiņas, bet šodien mani pārsteidza nesagatavotu pastnieks. Saņēmu čeku par summu, kura man lika apsēsties. 33 dolāra centi (trīsdemit trīs, jā). Pastmarka ir izmaksājusi trīs reizes vairāk. Šis bija mans pirmais saņemtais maksājums. Un, protams, pēdējais :)

Readability maksājums par galvu reibinošu summu.

Protams, ka es tagad skriešu uz banku un maksāšu komisiju Ls 5 apmērā, lai izgūtu tos 18 santīmus. Bezjēdzīgi, bet patīkami un garastāvokli uzlabojoši ir saņemt ko šādu :)

Un te ir jauka apmaiņa ar paldiesiem :)

a

ar čekiem ir vēl sarežģītāk latvijā! nepietiek ar to, ka tev nāktos samaksāt neaamērīgu komisijas maksu, vēl tev jāatrod banku, kas būtu ar mieru pieņemt tavus čekus (piemēram, swed vajag, lai tu būtu swed klients vismaz iepriekšējos 6 mēnešus un lai tev būtu kontā tāds apgrozījums, kas tevi padarītu uzticamu), tad atrast filiāli, kurā ir vismaz viens darbinieks, kurš zina, kas ir čeki (dnb man reiz pajautāja uz manu čeko skatoties – kas jums liek domāt, ka tā ir nauda?), tad sagaidīt brīdi, kad īstais darbinieks ir uz vietas un vēlas ar tevi runāties, tad ilgi gaidīt, kamēr zinošais darbinieks aizpilda miljonu veidlapu (iespējams, ka procesa gaitā tev būs bankas darbiniekam jānorāda, kura tieši ir izdevējbanka, jāpaskaidro, kur un kāpēc tev ir jāparsakstās, jāpalīdz atrast čeka numuru, kā arī iespējams, ka jāveic vairākas citas dīvainas darbības), tad tev visžēlīgi atļaus 4-8 nedēļas gaidīt, līdz tava nauda tevi sasniegs, un ja tu vēl reizi aizdosies ar citu čeku pie tā paša bankas darbinieka, ted iespējams, ka uzzināsi, ka tu esi riskants klients – jo čeki esot ļoti, ļoti bīstami.
šīs atrakcijas dēļ vien iesaku noziedot 5 latus vismaz vienreiz mūžā ;)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.