laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Einšteins, sieva un vienošanās

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Nu, tad, skaitot pēdējās blograkstīšanas mēneša stundas, lai iet tāds dzeltenās preses cienīgs ierakstiņš ar`!

Tie, kas skatās The Big Bang Theory noteikti labprāt izlasītu Leonarda un Šeldona “Roommate Agreement“. Izrādās, ka arī vecajam labajam Albertam Einšteinam bija sava vienošanās ar savu sievu, kas sastāvēja no vairākiem punktiem.

Patiesības labad jāpiebilst, ka šis vairāk izskatās pēc kopāpalikšanas līguma, kas gan sevišķi ilgi nedarbojās, jo pēc pāris gadiem viņi izšķīrās. Kā arī, tajos laikos sabiedrības normas, kuras regulēja vīrieša un sievietes attiecības, bija daudz savādākas nekā ierasts mūsdienās.

CONDITIONS

 1. You will make sure:
  1. that my clothes and laundry are kept in good order;
  2. that I will receive my three meals regularly in my room;
  3. that my bedroom and study are kept neat, and especially that my desk is left for my use only.
 2. You will renounce all personal relations with me insofar as they are not completely necessary for social reasons. Specifically, You will forego:
  1. my sitting at home with you;
  2. my going out or travelling with you.
 3. You will obey the following points in your relations with me:
  1. you will not expect any intimacy from me, nor will you reproach me in any way;
  2. you will stop talking to me if I request it;
  3. you will leave my bedroom or study immediately without protest if I request it.
 4. You will undertake not to belittle me in front of our children, either through words or behavior.

Via Lists of Note.

Starp citu, tas nav nekāds noslēpums, ka Einšteins bija diezgan liels sieviešu mīlētājs. Mazliet vairāk par lielgalvas Einšteina privāto dzīvi var palasīt Time slejā par atklātībai nodotajām viņa pēdējām vēstulēm. Šo konkrēto vēstuļu čupiņu viņš atļāva publiskot tikai divdesmit gadu pēc viņa nāves. Varbūt tieši šobrīd ir pienācis laiks, lai izlasītu kādu grāmatu par Einšteinu?

ckz

Izrādās arī ģēniji var būt šovinistiski cūkas. No eksaktā talanta acīmredzot neizriet saskarsmes inteliģence. Kāpēc viņam tā sieva vispār bija vajadzīga? Šķiet, ka tikai gatavošanai un mājās tīrīšanai. Cilvēcigāk būtu vienkārši nolīgt mājkalpotāju, bet viņš laikam negribēja maksāt.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.