laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Kā vāzei likt aizvērt muti

Man pēkšņi baisi uzkrita uz nerva tas, ka, braucot pa pilsētu es nekādi nevarēju klausīties mūziku vai podkāstus no telefona. Iepriekš kaut kā sadzīvoju. Bet tagad, redz, pieriebās.

Nevis tāpēc, ka tie neskanēja, lai gan no sākuma vainoju pašu Bluetooth savienojumu vai telefona veiktspēju. Galu galā, novērtēju sakritību un pie vainas izrādījās vāze. Aplikācija pirms katra manevra un tā laikā telefons pieklusināja skaņu, mēģinot mani pamācīt – kā dzīvot labāk, kurp braukt un no kā bīties. Neskatoties uz uzstādījumiem “skaļums uz 0” un “skanēt uz telefona pīkstuli”.

Beidzot, atbraucu mājās un nolēmu pielikt šai nepatīkamajai lietai punktu – pieteikt vāzei problēmu. Bet, protams, kā jau pieredzējis tēls, pirms tam iemetu gūglē vaicājumu.

Tā podziņa bija nepaslēpta. Labāk to paslēpt nevarētu.

Āreče. Atveram kreiso izvēlni. Un uzspiežam uz viltīgi acu priekšā (izvēlnes augšējā kreisajā stūrī, ja vēl neredzi) noslēptās skaļruņa podziņas divas reizes. Iestājas bezpārtraukumu mūzikas baudīšanas prieks. Yay!

Mx

Vienreiz nospiežot, būs režīms “Alerts only” (Skaļrunis un “!”), divreiz – “Sounds off” (skaļrunis un “x”). Nospiežot trešo reizi, atgriežamies pie “Sounds on”

vāzists

PALDIES!!!!! Es kā reiz atkal jau traks paliku kā uzlikt vāzei skaņu. Visu laiku bija un tad pēkšņi pazuda. Uzstādījumios skaņa uzgriezta, uzlikts lai runā, bet skuju – klusums. tagada sapratu, ka bakstoties biju netīšām uz tās augšējās kreisās pogas uzspiedis!

Tagad viss ok, PALDIES!!!!

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.