laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Zviedrijas incidents

Vakar uzrakstīju, ka blogierakstīšanas maratons ir muļķības un es tajā nepiedalīšos. Turpinu aktīvi nepiedalīties. Šodien ķeramies klāt Trampam (yaaaayy, kaut kur vārgi atskan klikbeita dievības politkorektā sajūsmiņa).

Visi nupat jau būs uzzinājuši, ka Tramps, būdams pie pilna saprāta, cik nu tā viņam ir, ir pamanījies atsaukties uz kādu neidentificētu incidentu Zviedrijā. Pēc dienas viņš diezgan nelāgi no situācijas izlīda, minot, ka informāciju guvis no kāda Fox News sižeta, kurā patiesībā nav nekādu ziņu par incidentiem. Tikai runa par kāda labējā Zviedru kinorežisora propagandas filmiņu.

Kamēr diplomāti nepaliek parādā un ministri iesmej, pārējā pasaule nesēž jokus klēpī salikusi. Šajā grūtajā laikā mums ir jāvēršas pēc mierinājuma tviterī.

Oficiālā Zviedrijas atbilde nāk no cilvēkiem. Raugiet, Zviedru tvitera kontu jau kopš 2011. gada apkalpo Zviedrijas … iedzīvotāji. Tieši tā – iedzīvotāji, nevis tikai pilsoņi. Katru nedēļu tam ir jauns saimnieks. Pašreizējais, protams, nedrīkstēja klusēt. Galu galā, ja jums šķiet, ka tas, kas nenotika Zviedrijā, nekad nenotiks ar jums, padomājiet vēlreiz (oriģināls).

Piemēram, viens no lielākajiem ziemeļvalstu tabloīdiem Aftonbladet uzmeklēja trakākos minētās dienas notikumus. Diemžēl, ne viss bija mierīgi. Izrādījās, ka kādā vietā tomēr bija nelāga problēma ar pārlieku daudz kājām. Zviedri, protams, ir gatavi incidenta seku novēršanai un apņemas Zviedriju atjaunot. Un, protams, vecais joks ar Börder Wåll by IKEA. Aizdomās turamais gan ir identificēts. Taču, ja viņiem beigtos gaļas bumbas…

Nopietnākam ieskatam jautājumā, varam izlasīt NYMag rakstu.

Šoreiz neiztiksim arī bez mājasdarba. Kā jums šķiet, vai 100% saprotat divus zemāk redzamos tvītus? Ja jā, tad labi. Ja nē, uzmeklējiet. Ja vienalga, tad paldies par lasīšanu un uz tikšanos nākamreiz.

bezmiegs

nepatīk domāt paranoiskos vai konspirācijas teoriju toņos, bet visu joku kontekstā ar Trampu tā vien gribas teikt ka būs sajaucis runas kuras sagatavotas un par agru nolasījis to kas domāta šodien. Bet ja nopietnāk paskatās uz to tad visa pasaule kā zem lupas skatās uz Zviedriju un notikumus piedzīs aiz ausīm lai teiktu ka ir traki, Parīzē imigrantu rajonos mašīnu dedzināšana un nekārtības ir kļuvušas par regulāru pasākumu, tik regulāru ka to pat vairs neziņo kā kaut ko īpašu, tajā pat laikā ja Tramps būtu izteicies par Parīzi vai Briseli(kurā tāpat protesti ir regulāri) tad visi pastiprinātā uzmanības uzplūdā piedzītu jebkuru notikumu lielā pilsētā kā “Jā viņš runāja par to…”

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.