BĻUR, jeb gana nepabeigts apokaliptisks varoņeposs

Un tad parādījās Bezgalīgais Izmirums, par kuru bija brīdinājis pats Malkas Onkulis.

Ar laiku Bezgaliigais Izmirums, par kur bija brīdinajis pats Malkas Onkulis, kļuva par Mūžīgo Izmirumu.

Bet nāca Bļur, kurš uzskatīja par savu pienākumu cīnīties ar Bezgalīgu Izmirumu, par kuru bija brīdinājis pats Malkas Onkulis un kurš ar laiku bija kļuvis par Mūžīgo Izmirumu.

Bļur kurš, kurš uzskatīja par savu pienākumu cīnīties ar Bezgalīgu Izmirumu, par kuru bija brīdinājis pats Malkas Onkulis un kurš ar laiku bija kļuvis par Mūžīgo Izmirumu, sāka krāt Košļājamās Gumijas, lai ar tām aplipinātu Izmirumu.

Bļur kurš, kurš uzskatīja par savu pienākumu cīnīties ar Bezgalīgu Izmirumu, par kuru bija brīdinājis pats Malkas Onkulis un kurš ar laiku bija kļuvis par Mūžīgo Izmirumu, nemitīgi košļāja Košļājamās Gumijas, ar kurām plānoja aplipināt Izmirumu, gan ejot no rīta uz darbu, gan sēžot pie pusdienu galda, gan guļot, gan mīlējoties ar savu Žmurgu.

Kad Košļājamās Gumijas, kuras viņš nemitīgi košļāja gan ejot no rīta uz darbu, gan sēžot pie pusdienu galda, gan guļot, gan mīlējoties ar savu Žmurgu, ar kurām Bļur bija plānojis aplipināt Bezgalīgo Izmirumu, par kuru bija brīdinājis pats Malkas Onkulis, kuru bija nodomajis iznīcināt, jo to uzskatīja par savu pienākumu, kurš ar laiku bija kļuvis par Mūžīgo Izmirumu

Un tad man aptrūkāš tualetes papīrs uz kura šo stāstu turpināt.