wZine

Liste
16 Jun 1999 by Laacz

   Ha! Tas nu ir tiesa, ka iekš .lv eksistē meilingliste tiem, kas vēlās kaut ko uzzināt, kādam kaut ko pastāstīt, pakonsultēties vai arī vienkārši - paklausīties, ko gudri onkuļi runā par WEBu. Reiz sen sen, nez vai tad vēl ritenis bija izgudrots, Warezā bi discusija par tēmu, vai vaig, vai nevaig atsevišķu listi tiem, kurus vairāk interesē meili par tēmu WEBs, nekā par viskautko tikai ne to, ko gribētos. Nu tais laikos (arī tagad nav savādāk) Warezā bi ik pa diviām sotņām mesidžu dienā, līdz ar to, nereti sanāca mest [Shift+End] un tad {Del]. Un tomēr dažreiz tur parādījās jaut. - kā man to uztaisīt un kā man šito uztaisīt. Iekš HTMLa, JS, etc. Nu un vēloties atstāt sev izvēles brīvību, vai veikt minēto taustiņu kombinācijas izvešanu vai ne, neiepazīstoties ar listē sagrūstajiem materiāliem, iemetu ideju par web@listserv.parks.lv. Toreiz neatradās neviena, kas gribētu orgranizēties un viss pamira.

Tad nu es te aiz gara laika (slimodams) sāku taisīt wZini, cerībā, ka tauta kādreiz to manīs. Un vecā labā ideja par web listi akal uzpeldēja. Nu un ņēmu, savācu ļaužu adreses, kas nabija pretim un kā sanāca kā nē, eku šeku liste ir. Otrajā dienā pēc jamās nodibināšanas pieraxtījās 21 gab. Un lūk, listē tiek ņemti vērā un mēģināti atbildēt arī paši muļķīgākie jautājumi (to, protams, neuzsverot). Ja jautājums incants, var tikt arī kāds inspirēts uzrakstīt ko plašāk par to un iesūtīt kā materiālu wZinei :)

Ja esi ieintriģēts iekš tā, kas ir liste, tad vari pierakstīties: sūtām vēstulīti šādu:

To: listserv@listserv.parks.lv
Subject:
---------------------------------------
subscribe web
   To biš - subjekts ir tukšs kā noskalots pods. Vai arī spied šeitan un tad tikai [send]. Sagaidi replaju no majordomo, uztaisi folderi, uzliec filtru un gaidi. Vai arī pats raksti, dungo, bet nespamo.

   Kā atrakstīties, nestāstīšu :)

   Tad lūk.. iesākumam pietiks.Banneru sistēma BBA
Banneru sistēma BBA