wZine

Nu ta kaukas i uzmurgoc
24 May 1999 by Laacz

   Sveicienc pionieriem. Še ta nu esmu iecerējis kaut kādu magazīni. Magazīni latviski par visādām štellītēm, kas saistītas ar WEBu. Kaut kad pasen (pēc rakstu datumiem var manīt) šamā ideja jau gandrīz tika realizēta, bet tad dēl lielā darba (pamatdarba) apjoma, aizgāja arhīvā. Tad nu, lūk, arī tas viss ir tomēr noticis.

   Lielākoties pateicoties tam, ka ir uztapusi liste web@listserv.parks.lv, kurā var pierakstīties, esmu tomēt palaidis wZini tautās. Tā teikt, vaig kaut kādu resourci arī inetā, ne? Ā.. sīkāk vēlējies uzzināt par listi? Nu palasies teitan.

   Būtībā, vēlams lai visādi ierosinājumi, atsauksmes, jautājumi sūtās uz listi, bet var arī personīgi. Kad savāksies kāda kaudzīte ar šādiem tādiem questioniem, būs jāievieš sadaļa FAQ, kurā tad nu varēs uz tiem jautājumiem arī izlasīt atbildes publika, kas atbildēšanas brīdī nav bijusi uz vietas. Ja personīgi, tad mailto:laacz@ass.lv

   Ja ir vēlme radīt kādu rakstiņu šamajam izdevumam, lūdzu. Bet mana visuresošā editora roka, iespējams mazliet atļausies pārveidot šo to. Protams, atsauksmi uz autoru atstājot.

   Un tagad mazliet par saitu no tehniskās puses. Tas ir taisīts ar Homesiti. Ir tāds editoriņš (elīc daudzmaz) no allaire. BTW - vari par brīvu tur pasūtīt sev cd ar šamās produktiem (populārākajiem) (demo, protams). Un crakcu pilns inec. Hostoju saitu savā šancē. Vislabāk browsēt ar MSIE 4+. Globālas antipātijas pret netskapi. Vismaz kamēr Gecko nav releasots.

   Eksistē (pagaidām) divi bannerīši un viens buttons:
 


 

 Banneru sistēma BBA
Banneru sistēma BBA