wZine

REFS

   Teitan tu varēsi atrast visādus manuāļus, references, etc. Lielai daļai no tā visa nevaid atzītības no autoru puses par kopēšanas legāliskumu. Bet, viņi neapvainosies, vai vismaz... nepamanīs :) Un doma ir tāda, lai jums tālu nav jālien, traficks jāgoņā uz ārzemēm etc.

No netscape.com

No w3.org

No wZine.w3.to

Vienkārši linki uz labām vietām (ja tev kas pieveinojams, laipni lūdzu)

http://www.bratta.com/dhtml
Have you ever experieced DHTML? - Tas ir vienkārši jāredz... Un nekādu flashu, šockweivu vai kā cita.. :/
http://www.siteexperts.com
SiteExperts network - Saits, komūna, apvienība. Apkopo linkus uz incantiem rakstiem no visiem populārākajiem saitiem, paši viņi arī šo to incantu veido.
http://www.hotwired.com/webmonkey
WebMonkey būs labs atsperšanās punkts iesācējiem. Faktiski vislasāmākais materiāls, kad zini maz. Regulāri iznākoša virtuāla avīze.
http://www.webreference.com
webreference - arī elīta vieta. Pārskatāma struktūra - dHTML, JavaScript, Design (kuru pārvalda, starp citu, Filips Kirsanovs - viens no Krievijas dizaina guru), HTML, CSS. Viena no labajām individuālajām īpašībām ir tā, ka katru nodaļu raksta (pārvalda, maintanē) viens cilvēks. Lai arī iznāk reti, tomēr labs, padla.
http://www.webclub.ru
WebClub - Krievijas webmasteru apvienība. Sen nav papildināta. Bet šādi tādi materiāli tīri interesanti, un, kas nav mazsvarīgi neangliskajiem ļaudīm, krieviski.
http://www.wdvl.com
The Web Developer's Virtual Lybrary - Tīri apjomīgs saits, kurā ir gan references, gan viedojļi, gan mazas pamācības. Strukturizēts, lai arī nepārskatāms info izvietojums.
http://www.alistapart.com
A List Apart - oriģināls izskats un nesarežģīta valoda. Interesanti palasīties iesācējiem.
http://www.builder.com
CNET Builder.com - viena no vietām inetā, par kuru būtu jāzin.
http://www.htmlcompendium.org
HTML Compendium - Definitīva source par HTML, ASP, etc, etc WEBa izpausmēm.


Banneru sistēma BBA
Banneru sistēma BBA