wZine

TOP
Started - 03 Oct 1999 by Laacz

Fantazs WEB dizains by Artis Pusilds
[Ņemam un mazgājam]-[Vieta (pagaidām:) 1.]

   Katrs no mums iedomājas no sevis WEB dizaineri, HTML koderi, atšķirība tik ir - cik augstu tu sevi vērtē. Tad lūk, no šodienas sākot, atveram jaunu sadaļu - TOP. Var saukt arī par Konkurence, idejas, smuki, paskaties-tik un vēl daudz un dažādos nosaukumos.

   Ideja ir sekojošā: ņemam un taisām lapu (vienu pašu lapu; nevis vairākas). Cenšamies uztaisīt to smuku. Un tad iesūtām to man (ar visām bildēm un externālajiem skriptiem, stiliem). Es te izvietoju to un katru nedēļu (divas nedēļas, mēnesi) taisīsim topu. Ķipa - labākā no iesūtītajām lapām.

   Spriedīšu es :)) Manus spriedumus var pārsūdzēt, pamatojot, protams. Galu galā viedoklis var mainīties :) Savus spriedumus centīšos pamatot kā nu varēšu (negatīvos:). Ja nu pēkšņi man izsadomājās ielikt apskaitei kādu sevis uztaisītu lapu, tad konkursā tā nepiedalīsies (nemācēšu objektīvi spriest:)

   Par manu spriešanu - zinu, zinu, ka pats netaisu elītākās lapas. Bet nu tomēt - kritizēt ir viegli. Sīkumi, kuri ir arī manās lapās (un bieži vien tur to ir vairāk), tomēr tiks pieminēti. Tā kā - nedomājiet, ka man ir kas līdzīgs lielummānijai. Plz :)

   Piedalīties var jebkurš. Lapa tiks izvietota te. To biš - wZines robežās.

   Protams, ka būs kritēriji. Kaut kādiem takš jābūt, ne?

  • Lapa nedrīkst pārsniegt 60K (60 kilobaiti == 61`440 baiti) izmēru (kopā ar visiem tai nepieciešamajiem failiem)
  • Tai ir jābūt skatāmai gan Explorerī (5.0), gan Netskapī (4.6)
  • Tai jāizskatās labi gan 600x800x65535, gan 1152x864x65535, gan arī 1234x890x123456 :)
  • Tai jābūt smukai, stilīgai vai oriģinālai (karoče - incantai)


Banneru sistēma BBA
Banneru sistēma BBA