laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Statistika

Ak jel ļaujiet man jums vēlreiz apnikt ar sava saita statistiku. Es nevaru to turēt sevī. Es te vakar priecājos par 2 193 kompjiem, 48 844 piesitieniem un 874 vizītēm dienas laikā. Es nezināju, kas notiks šodien.

Turpinot vīrusveidīgo linka izplatīšanos pa visiem iespējamajiem meiliem (arī man regulāri reizes 4 dienā atnāk šis links), šodien tiek sisti visi rekordi. 8 262 kompji, 99 063 piesitieni un 1 642 vizītes. Mani paspēja kāds cilvēks samulsināt ar apmēram šādu tekstu pēc iepazīstināšanas reālajā dzīvē: “Ā! Tev bija tie zirdziņi, ja?”

Visā visumā, vokālajam ansablim nav tālu līdz visiemīļotākās vietas statusam iekš laacz.lv. Uz doto brīdi tie ir apskatīti 24 024 reizes. Vēl tikpat vajag.

Kurš ta lācim ļipu cels, ja ne viņš pats :)

laacz

nu pag. sieva man nepiedereetu (ja man taada buutu). mashiinu .. hmm .. laikam taapat, kaa mobilo – nedotu. man ir diezgan izteiktas privaatiipashnieciskaas tikesmes. uz mantaam.

krampo

nevaig jau arii uzreiz tik pamatiigi visu pa burtiem ‘izkjidaat’ – tas tak, IMHO, taads teiciens bij’ par to siev’ un mashin’ – bet nu – kas savs, tas savs – protams.

agressor

baac, lcz, es arii neasaprotu revolution jau sitaas 2 dienas arii ir gandriiz dubultojies uniq skaits. kautkas neticams. .lv lapaam kautkas uzbruuk. pasties pats statistiku, muuseejo

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.