laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Atkal zirdziņi

Šodien veicot refereru pārbaudi, ieraudzīju vienu jaunu linku. Vissmieklīgākais ir teksts (bilde vēsturei, ja posts jau ir tutū). Protams, ka atkal par zirdziņiem :)

IMAGin

Interesants notikumu paveersiens :)) Taa jau driizumaa laacz zirdzinju publiceeshana tiks apspriesta starptautiskaa meerogaa un laacz tiks apbalvots par tautu draudziibas veicinaashanu :)

rediiss

bet no otras puses, ja sho flashu buutu taisiijis laacz, kas gan trauceetu vinjam rakstiit tajaa da-jebkaadaa-valodaa? kjiinieshu kautvai :) taa ka tas imho nebuut nav parametrs, peec kaa spriest, kuraa valstii tapis konkreetais produkts hehe :)

ml

vaacu universitaatee kur maacos klejo apkaart 2 veidu zirgu meili
lielaakajai daljai ir originaalaa zviedru adrese rakstiita, principaa loti maz ir laacz.lv

un visaadaas vaacu meilinglistees tagad lielaa vairumaa paraadaas aicinaajumi skatiities zirgus

keevite

Jaa man tik loti patiik zirgi ka mani sauc par keeviiti es pat nodarbojos ar zirgiem. Kas var buut labaaks par zirgiemkaa es to dziivniecinus miilu es sapnoju kaut man buutu zirgi. Ja zirgi nebuutu daargi man vecaaki nopirktu vienu jauku daabolainu keeviiti. man ir taads jautaajums:Kapeec zirgi ir tik daargi,kapeec vini nemaaksa tikai 50.ls kaa senos laikos?Kapeec?

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.