laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

laacz

Atcerējos sludinājumu iz datorcentra Neons lapas. Tur teikts, ka sistēmadministratoram ir nepieciešama fotogrāfija. Jāpievieno pie CV un jānosūa čerez e-pastu (emailu).

Juris

Vēl man ļoti patīk, kad paņem sadaļu vēsture. Itkā ir bildītes ar salonu, bet nu kāda ir tā hronoloģiskā secība nekā nevar saprast. Tos datumus gar malu jau laikam vairāk pa mežu salikt ir grūti. Viens ir skaidrs – puse ir fotogrēfēta 11.07.2003, bet otra puse acīmredzot 2001,2002 un 2004 gada pirmajos janvāros :))))

Wrathchild

Nu jautri gan. * WEB – dizaina zinasanas * viņiem patiešām vajadzīgas. Un tas fons, un tie burti… Kad uzkliko uz pirmās pogas, fons arī mainās. Nu vienkārši fantastiski… Viens no stulbākajiem webiem kāds jebkad bijis.

placeboboy

Chu laacz! klau tu ruītādaslietas….runaietpar bash skriptošanu, nu vismas parto esmu tavu rakstinju palasījis…
…pats ar to neesmu nekad nodarbojies, bet nu pienācis tas mirklis, ka sāku nožēlot, ka laicīģi neiemācijos.
problēma tāda, uz RH servera tiek taisiiti bekapi.. un cietais lēnām piepildās līdzarmalām :) kaads varētu būt bash skripts bekapu tirīšanais, failu formāts apmēram tāds data-240504.rar ….vismas ideju piemet…
iepriekš pateicos!
placebob.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.