laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Rubļi. Divdesmit pieci.

Kvarts. Reti, bet gadījās. Reiz pat uz dzimumdienu ar šādu summu mani apdāvināja mīļie tālie lauku radi. Bet es, muļķis, to kvartu pazaudēju :/

25 rubļi, 1961. gads, averss
25 rubļi, 1961. gads, reverss

Didulis

Runājot par naudiņām, tad iesaku apmeklēt LB apmeklētāju centru ( http://www.bank.lv/acentrs/ ). Visumā tas ir interesants pasākums, taču, kā tas mūsu valstī ir pierasts, mīnusi netrūkst. Viens no galvenajiem – tās 3h, kas paredzētas apmeklējumam, ir domātas skolnieciņiem, kuriem galvenais ir pabūt prom no stundām, jo nav iespējams paspēt apskatīt un izlasīt visu. Vēl info par šo iestādījumu var apskatīt šī http://www.tv.lv/f_clip.asp?id=7BEAB2D2-AF1B-4901-B0D7-75E20DC34808&category_id=517 humora raidījuma beigās.

Piu

to –> ml
Man ir vairaak.. pirms gadiem 16 es buutu paarrijies tarhuunu, saldeejumu vieteejaa saldeejuma kafejniicaa un kūciņas vis visādas. Kā arī iepircis sen kāroto karavīra ķiveri pa rubli septinjdesmit. (:
Reāli – kādu mēnesi tāds sīkais ar manu naudiņu varētu līksmot (:
Man kvartos vien ir paari pa 200…nezin, uz kādiem 400rbl laikam jau velk (:

ml

un mana māsa vienreiz uz ielas atrada 25 rubļus. man bija žēl, ka es pirmais neieraudzīju.
Nu vienalga, tas bija jau tad, kad inflācija bija klāt, bet laikam kādi 10 vai 15 Donaldi daki sanāca. nesaprotu kā varēja košļenes ar tik pretīgu garšu pirkt :))

Benvenuto

suuds par koshleneem – galvenais jau papiirinji. veelaak – devinjdesmito saakumaa – zeeni pirka koshljenes, iekoda vienreiz un izmeta. lai var papirinjus dauziit. katram laikam sava slimiiba. kas tagad ir topaa? es nopietni nezinu. ir kaadam jaunaaks braalis? judzhijo? fishkas? digimoni?

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.