laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Pēteris Lustigs – Kā darbojas auto?

Paldies tiem, kas atsūtīja dažnedažādas šīs grāmatas digitalizētās versijas. Tad, nu, izvēlējos vienu un ievietoju plašajā Internetā. Ķeriet to visu teitan!

Pēteris Lustigs - Kā darbojas auto?, 1986

Analgiins

Ja jau pa tēmu, tad bija kaut kāda pssr laikos grāmata par motocikliem, “Jaunā motociklista rokasgrāmata” laikam tā saucās. Būtu kruta, ja to ar varētu dabūt digitālā veidā.

moonlight

Tas viss ir forši, bet vai tu nebaidies no Kilblokas un Co dabūt pa pakaļu par šī darba brīvu izplatīšanu? Jautājums ir retorisks, jo man nav ne jausmas kas ir ar šī gara darba autortiesībām / blakustiesībām…

laacz

moonlight: Ja es baidītos, es neliktu. Ja pamatoti prasīs izvākt – izvākšu. Taču, es šo vairāk uztveru kā folklorizējušos materiālu. Ibo, tagad jamo vairs neizdod, iegādāties arī nevar. Un grāmatiņa ir leģendāra (gana plašam lokam)>

Edijs

Uj, sen šito grāmatu gribēju parlapot. Un iedot mātei palasīt – šai uznākusi kāre pēc rozā papīrīša, bet nav līdz galam skaidrs, ko katrs pedālis dara. Var skaidrot cik grib, lēni iet iekšā. Aber šitajā grāmatā dļa osobe tupih apskaidrots.

*

jaunā radioamatiera rokasgrāmata (kaut kā tā ar saucās, autoru nezinu, pirmo vāku sencis jaunībā bija nodedzinājis lodējot :D) ar bij laba literatūra. pēc tās pirmo radio no opja bēniņu lūžņiem salodēju – pārsvarā šņāca, bet citreiz, ja paveicās, it kā kaut ko pat dzirdēt varēja..

GTS

Milzīgs paldies par grāmatiņu! Kā jau vairums, arī es atceros šo grāmatiņu no bērnības un tagad, kad sieva grasās kārtot tiesības, šī grāmatiņa ir neaizstājams palīgs lietu izskaidrošanā. Es visu pārāk sarežģīti stāstu, bet ilustrētais materiāls ir absolūti perfekts!

P.S.
Shadowbird links uz PDFu ir novecojis.

gribetajs

Ja lieliska gramata. Bet sitaja un visas parejas versijas kas pieejamas interneta trukst 42., un 43., lappaspuses!!! Vai tas ir ari originalaja gramata? Diezvai, ne?! Ir kautkur ari trukstosas lapas dabonamas?

Arnis

Bija gan grāmatā 42. un 43. lpp. Tajā auto bija izjauktā stāvoklī, saturā arī ir “Šeit kaut kas trūkst”. Atceros, ka manējai tieši pēdējās lpp bija tik nodriskātas, ka juka laukā.

Bet vēl aizvien ikdienā pa tehniko ņemoties, atceros likumu pamatu pamatus, ko tieši no šīs grāmatas iemācījos. Re kāda trauma palikusi :)

Varbūt kādam ir trūkstošās lpp?

Toms

viena no bērnības mīļākajām grāmatām! tiešām,bērniem saprotamā veidā parādīti pamatu pamati,kā viss darbojās! tikko visu izprintēju,ielaminēju un iesēju kā grāmatu….un nodevu rokās savam puikam!

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.