laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Parkošanās

Ja kāds uzņemtos izgatavot auto uzlīmes no sērijas “Es parkojos kā idiots”, labprāt kādu žūksnīti iegūtu savā īpašumā un palīmētu uz mašīnām. Nereti gadās ko tādu redzēt :) Iedvesma no tejienes.

I park like an idiot (uzlīme)

Un mans pirmais devums. T/C Mols. Ja nemaldos, ceturtdiena vai trešdiena. Automašīna, kā redzams, ir Mini. Tur bija trīs brīvas stāvvietas.

I park like an idiot (paraugs)

OctO

hmm…. man bija ideja par invaliida ziimes liimeeshanu uz prieksheejaa stikla aptuveni vadiitaaja acu augstumaa… taa teikt gariigajiem invaliidiem, kas parkojas, kur, kaa pagadaas un tiem, kas parkojas invaliidu staavvietaas.

e-remit

Nu vienā veikalā es agrāk ar veco auto parkojos korekti un lamājos, ka citi parkojas idiotiski. Bet ar jauno mašīnu tieši šajā veikalā parkojos pa divām vietām. Iemesls vienkāršs – jaunā mašīna ir lielāka un veikala stāvvietas aprēķinātas mazām mašīnītēm – ar lielajām makten jānomocas iegrozīties šajā vietā, bet izkāpšana apgrūtināta, īpaši, ja kāds ar mazu mašīnīti blakus nostājas. Nu jā šajā veikalā stāvvietas ir sadalītas pa pāriem – starp stabiem domāta vieta 2 mašīnām, kuru daudzi aizņem ar vienu mašīnu.
Tad nu nevar viennozīmīgi apveinot šoferus – ir redzēti arī veikali,kur no mašīnas grūti ieraudzīt tās sasodītās līnijas, tāpēc pirms vainot šoferus, jāpaskatās, vai tiešām tur var noparkoties normāli un neiespringstot.

Makenrojs

ne jau vienmēr līnijas nosaka vietu kur parkoties, piem.ziemā tās nav redzamas – iebraucam stāvvietā, un skatamies – stāv auto – liekam blakus tā lai var izkāp un iekāpt. un tā tālāk. bet nē, ir laikam ļoti resni cilvēki, kuri savus auto parko ar lielu atstarpi. es vācijā esmu redzējis speziālus “Frauenpakplatz” – 1.5x lielāks placis, kur auto nolikt.

Pofig

protams gadās visādi, bet gadās arī tā, ka pats noparkojies pamatojoties apkārtējo mašīnu stāvoklim, bet kad nāc lai brauktu prom, izrādās apkārtējie ir aizvākušies un Tu izskaties kā lohs, kas nemāk parkoties.

Makenrojs

Rumpi – kur tad tur sieviešu diskriminācija? drīzāk jau veču tiesību aktīvistiem būtu jābrēc, ka vecenēm ir speciālas vietas iedalītas, bet “tikai īstajiem večiem” nē!

Storms

Jēkaba kazarmu pazemes stāvvietā par noparkošanos neatbilstoši sazīmētajām līnijām tiek piesprausta pieklājīga zīmīte par atkārtotas šāda veida parkošanās papildus izmaksām… :P

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.