laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Gaisa ģitāra

Turpmāk, lai spēlētu ģitāru, nebūs nepieciešama… ģitāra. No otras puses – būs nepieciešama gan jau ka ellīgi dārga uzparikte, kura teorētiski ir krekls ar daudz daudz sensoriem. Tur ir arī video.

Papildināts. Tagad video ir arī te :)

bx

Somijā Heureca muzejā bija līdzīga uzparikte. Tikai tur bija jāuzvelk tikai spilgtas krāsas cimdi un roku darbības lasīja ar video palīdzību, cik atceros.. tur bija arī līdzīgas bungas, utt.

vot

šitos gaisa plivinātājus nekad neesu sapratis.
ja cirkū lāči ar divriteni braukā, tad kāpēc lai pāraugušam pērtiķim ģitāru spēlēt neiemācītu neatkarīgi no tā ir/nav laba mūzikālā dzirde?

velninjsh

Nu kā tad var paspēlēt ģitāru nekustinot pirkstus, kas atrodas uz grifa? Vai tad skaņas tonalitāte rodas tikai no tā cik plaši atvēzē otru roku? Vai tad tā nav vienkārši ģitāras skaņas veidošana kustinot rokas?

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.