✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar red

2006. gada 16. novembrī, plkst. 10:55

izskatas pec konkurenta citycredit

Gravatar madis

2006. gada 16. novembrī, plkst. 11:32

vienkārši ģeniāls krāsu combo :D

Gravatar ulzha

2006. gada 16. novembrī, plkst. 11:56

madis: vienkārši ģeniāls latviešu un angļu valodas combo.

Gravatar ulzha

2006. gada 16. novembrī, plkst. 12:04

cx: kam, kam. Uzņēmējdarbībai! Tas ir tāds stils - katru postu, kurā nav pateikts, vai komentāros jāraksta "jē kruti" vai "sux lame", neargumentēti no*t? Piedodiet manu audzinošo toni.

Gravatar cx

2006. gada 16. novembrī, plkst. 12:08

ulzha: Nesapratu Tavu toni, bet es vienkarsi jautaju, kam tas vajadzigs? Lai butu uznemejdarbiba ir jabut pieprasijumam.. man skiet, ka cilvekiem pilnigi pietiek ar jau esosajiem servisiem.

Gravatar BlackHalt

2006. gada 16. novembrī, plkst. 12:21

Nopietns pieteikums INauWdai ar directory listingu. Ceru ka tas ir joks un parodija.

Gravatar arviiiiiiids

2006. gada 16. novembrī, plkst. 13:12

tas ir tā saucamais elektroniskais maciņš jeb e-nauda. Izpaužas tā, ka no bankas konta vai citos veidos ieskaitat tur naudu, piemēram, 20 ls un pēc tam varat tērēt šo summu norēķinoties par virtuālo kontentu un visādiem sīkiem pakalpojumiem. Tas ir vienkāršāk kā maksāt ar karti jo daudzviet nav karšu pieņemšanas infrastruktūras un bankas izvirza augstas prasības karšu operāciju autorizācijai. Vienlaikus iespējams sajūgt ar mobilo. Tas ir veids kā apiet teleoperatoru augstās maksas, jo piemēram ja pasūta melodiju sūtot sms un tā cena tiek pieskaitīta rēķinam, lmt savāks apmēram 50% no tā lata vai 70 sanjiem. visā pasaulē izplatītākais pielietojums ir maksāšana publiskā transportā, tas varētu drīz pavilkties arī Latvijā.

Gravatar archaic

2006. gada 16. novembrī, plkst. 14:34

Klau, kāds ir vispieejamākais sīknaudas iekasēšanas veids Internetā? No sērijas, man ir lapa, kurā par kaut kādiem santīmiem kaut ko var dabūt. Kredītkartes - First data grib 200 latus. Kaut kādi amerikāņi arī 400 USD prasa ārpus ASV par kredītkaršu naudas iekasēšanu. PayPal - bet tur jāreģistrējas. SMS? Vai ārvalstu ļauži arī var tādā veidā samaksāt? Pie kāda apgrozījuma ir vērts sākt? Varbūt vajag kaut kādu "internet sīkpakalpojumu apvienību" organizēt mazmaksājumu iekasēšanai. Tipa viens slēdz līgumu kaut vai ar to pašu FD un mobilajiem operatoriem un tālāk servisu sniedz sīkajiem ļautiņiem. Vai iNauda ir kas līdzīgs domāts?

Gravatar mmk

2006. gada 16. novembrī, plkst. 15:02

archaic: ir jau tādi servisi latvijā http://www.cdi.lv/index.php?sadala=146

bija vēl e-parole bez abonēšanas maksas, bet atdeva galus. sūdīgs biznesa modelis :)

Gravatar Beaviz

2006. gada 16. novembrī, plkst. 15:47

A es vinjiem logo taisu! Jau gatavs, janovektorizee tikai.. :) Lapu pashi taisis.

Gravatar druidos

2006. gada 16. novembrī, plkst. 15:47

Heh, šitos mikromaksājumus piedāvā uz katra soļa, bet tādu normālu e-maka (kā Paypal, WebMoney) pakalpojumu iekš LV nav. Būtībā, arī nebūtu vajadzīgi savi e-maku veidi - vajadzīgs normāls serviss, kas nodrošinātu vienkāršu veidu, kā es varu bankas kontā esošo naudiņu konvertēt WebMoney naudiņā. Un lai PayPals mūs uzskatītu par normālu valsti. :)

Gravatar Beaviz

2006. gada 16. novembrī, plkst. 15:50

Fuij, sapisos meistariba rakstot komentus. Es vinjiem LAPU TAISU, bet logo vinji pashi sataisiija, janovektorizee tikai. A logo es taisu citam "gana zinamu cilveku" projektam.... Vot ta. Palielilijos beidzot, pareizaa tekstaa. :)

Gravatar dadzis

2006. gada 16. novembrī, plkst. 16:15

Beaviz, nu tad apstāsti uz 3 pirkstiem kas tas par ... brīnumu top

Gravatar atis

2006. gada 16. novembrī, plkst. 16:21

archaic, nu nez vai ir kāds universāls maksājums, kurhs visiem patiks. man teiksim, nauda stāv uz paypal, moneybookers un kredīkartē un maksāju ar to, kuru pieņem. ja tu gribi kaut ko nopietnu pasākt, paņem to pasākumu par 200 ls no first data (tur laikam 10 ls mēnesī, kas nemaz nav tik daudz), vismaz problēmu gadījumā būs tepat Latvijā serviss un arī visas naudas uzskaites vienkārša, nevis ies nauda caur ASV kontiem un pusi paņems komisijā. Kad vērts sākt - principā tad, kad ieņēmumus, atņemot izdevumiem paliek kaut kas pāri :)))

savukārt, ja nav daudz naudas jāpgroza, tad ir pofig, ko tu liec, pietiek ar to pašu paypal vai jebko citu. no tās registrācijas nekas nenotiks ļauns. nu izņemot, ja taisa bērnu porno saitu un negribas savu vārdu izpaust :)

Gravatar nemo

2006. gada 16. novembrī, plkst. 17:06

Kaukaadu hernju taisa uz LTC/apollo mpm baazes, bet kas un ko konkreeti, nepateikshu.

Gravatar Khepiks

2006. gada 16. novembrī, plkst. 17:24

Ņekijs Aigars T. aizgājis no Citycredit vald.priekšsēd. amata un tagad močī augšā savu projektu. Clever, yeah, right : )

Gravatar Roze

2006. gada 16. novembrī, plkst. 18:23

nemo nu ja nava ko teikt tad nafig ? Tb no operas "Knjigu njechital no mnjenjije imeju"..

Gravatar gremlins

2006. gada 16. novembrī, plkst. 23:01

nu sietiem projektiem vel LV nav ko darit, jagaida paris gadini...

Gravatar PDSurf

2006. gada 17. novembrī, plkst. 08:55

<blockquote>druidos @ 2006.11.16. 15:47, teica: Heh, šitos mikromaksājumus piedāvā uz katra soļa, bet tādu normālu e-maka (kā Paypal, WebMoney) pakalpojumu iekš LV nav.</blockquote>

Manuprāt normāls e-naudas pakalpojums ir e-ls.lv - var gan savā starpā norēķināties, gan no/uz webmoney, e-gold u.c. pārvest.

Gravatar PDSurf

2006. gada 17. novembrī, plkst. 08:58

Iepriekšējais bija komentārs par druidos teikto, tik nesanāca nocitēt :(

Gravatar Fresh

2006. gada 17. novembrī, plkst. 11:02

druidos>> kur probleema ar paypal? Kopsh esam EU, esam arii normaala valsts - skaitu ar paypalu naudu shurpu-turpu, liekas krietni eertaak par jebkuru internetbanku ;)

Gravatar laacz Autors

2006. gada 17. novembrī, plkst. 11:15

Fresh: As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders.

PayPal is constantly working to expand and improve services for our customers. We hope that we can enable you to use more of our award-winning services in the future.

Gravatar aigars

2006. gada 17. novembrī, plkst. 12:24

Te Aigars. Izrādās, informacija izplatās ātri....:) Jā, mikromaksājumu projekts top un domāju, ka tas būs ineresants un, galvenais, derīgs lietotājam. Neatklāšu visas kārtis, taču būs dažas lietas, ar ko šis projekts atšķirsies un būs interesants lietotājiem....:) Šādu mikromaksajumu sistēmu cilveki lietos tikai tad, ja tā piedāvās būtisku ertību vai labumu. Es pats piem. lietoju CityCredit stāvvietu apmaksu un man baigi patīk, jo tas ir ērti.

Darba vēl ir daudz un ticiet man, tas nav tik vienkārši....:)

Aigars

Gravatar Fresh

2006. gada 17. novembrī, plkst. 14:06

laacz>> piedod, tev tiesa, nepreciizi izteicos, pievienoju to " shurpu" lai skaniigaak - tb skaitu prom diezgan daudz un biezhi. Bet ir cilveeki,kas tirgojas no Latvijas ieksh ebay un kkaadaa veidaa speej sanjemt maksaajumus caur paypal, piemeeram: http://stores.ebay.com/A4UStore

Gravatar Karlis

2006. gada 17. novembrī, plkst. 15:32

Katra mikromaksajuma projekta paradisanas ir balstita uz kadu noteiktu pakalpojumu. Daudzi pakalpojumu sniedzeji ir domajusi/daudzi ir ari izveidojusi savu kontu sistemu, tacu problema ir tada ka tas nav so uznemumu pamatbizness un laika attistit mikromaksajumus neatliek un tas negust popularitati. Tadel CiTYCREDiT un nu izskatas ari iNauda, kas nak ar savu norekinu sistemu un iespejam piedava tirgotajiem, kam nepieciesams pienemt nelielas summas to darit. CiTYCREDiT jau tagad piedava iespejas norekinaties vairakas vietas un aizvien pievieno jaunas, lai ari stavvietu apmaksa ir pamatpakalpojums. Katrs izvelesies to, kurs maksajuma veids bus ertaks un labaks un ar kuru vares norekinaties par pakalpojumiem, kas katram bus nepieciesami.

Gravatar miza

2006. gada 20. novembrī, plkst. 02:27

vajag lietot www.mpakalpojumi.lv - pats lietoju un ir ok, piedāvā sms un arī hanzanet, un drīzumā vēl citus norēķina veidus ko ielikt tavā lapā.

a webmoney ir tāds gemarojs, ka bail pat savai lapai to vienot klāt. klientam ta vēl varbūt pofig, bet vispār vajag augstāko izglītību it jomā, lai vispār tur pilnvērtīgi piereģistrētos, un tad vēl kaut kāda draņķība uz sava datora jāinstalē.

bet citycredit un tamlīdzīgiem ir viena problēma - tos lietot ir ļoti neērti salīdzinot ar premium sms, man pakalpojumu vajadzētu dot vismaz divreiz lētāk, kā ar premium sms, citādi neesmu tāds kapeikas p... lai dēļ pāris saņiem čakarētos un kādam vēl savu naudu uzticētu. turklāt tad ir jābūt tādam pakalpojumam, kuru es gribēšu izmantot samērā regulāri, lai nesanāk lieki iesaldēt naudu tajā citycredit kontā, patiesībā priekš weba tas ir stipri neloģisks norēķina veids.

Gravatar laacz Autors

2006. gada 20. novembrī, plkst. 09:47

Miza, Tu aizmirsti vienu niansi. Lai arii lietotaajam tas mobilais noreekjinu variants vareetu buut eerts, naudas sanjeemejam iekriit tikai smiekliigs procents no taa visa.

Gravatar miza

2006. gada 20. novembrī, plkst. 16:14

vārds "smieklīgs" ir diezgan skarbi teikts, nezinātāji var pārprast par kādu ciparu tu runā ;) bet citycredit jau tāpat sev savāc milzīgu procentu. latvijas mazajā tirgū var darboties viena, varbūt pāris tādas sistēmas, jo tiem ir jāsavāc zem sevis daudz pakalpojumu, lai no tā būtu kāda jēga, tātad ir loģisks pamats starpniecībai, turklāt, lai konkurētu ar ērtāko premium sms pakalpojumu, cenām ir jābūt būtiski zemākām, rezultātā ieguvums naudas saņēmējam arī ir smieklīgs :)

Gravatar efix

2007. gada 17. februārī, plkst. 01:15

Izskatās, ka up & running.<a href="http://www.inauda.lv" rel="nofollow">www.inauda.lv</a> :) Redzēju reklāmu draugos:)