laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Paypal lietotāju kāposts

We are pleased to announce the following changes to your PayPal account:

In a few months from now, PayPal users in Italy and users in the Card Withdrawal Regions (listed below) will be able to withdraw funds from their PayPal accounts through credit, debit and/or pre-paid cards that show the Visa or MasterCard logo.

If, until now, you have only been able to send funds with your PayPal account, these changes mean that soon you will also be able to receive and withdraw funds through PayPal using credit, debit and/or pre-paid cards with the Visa or MasterCard logos. The User Agreement will be amended for users in the Card Withdrawal Regions and it will also contain provisions for those who may already have these features.

The Card Withdrawal Regions include: Bulgaria, Cyprus, Estonia, Gibraltar, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Romania, San Marino, Slovakia and Slovenia.

x-f iebakstīja par šādu vēstuli (kuru vai nu vēl neesmu saņēmis, vai arī nekad nesaņemšu) no Paypal. Latviski – tuvāko mēnešu laikā Paypal sola iespēju saņemt naudu arī mūsu valsts rezidentiem.

Kaposts

Super zinja!!!
Es vinjiem jau vairakas reizes sutiju e-mailus, lai vinji pasteidzaas. Visu laiku atbildeja, ka mums nav sakartota likomdoshana utml. fignju. Beidzot ir sanjemushies.

Vairs nevajadzes lietot kreisos USA banku kontus un kreditkartes, lai dabuutu pikji uz Latviju :)

kintu

No apraksta nav īsti skaidrs, kā Paypal to taisās izdarīt: izsniegt lietotājiem kartes vai vienkārši taisīt chargeback uz tavu piereģistrēto debit/kredītkarti. Pēdējā gadījumā tas sanāk, ka nauda jau reāli ieskaitās Latvijas bankas kontā.

Mārcis

Bija man te pirms pusgada taada neveiksme – pasuutiiju portatiivo, bet tirgonis nelikaas kaadu laiku ne zinjas. Iesniedzu ebayaa suudziibu,tad tur bija kaut kas paypal jaakaarto, bet gala beigaas man samaksaato naudu atskaitiija no paypal tieshi ieksh manas Hansabankas VISA classic konta. Taa kaa domaaju,ka pati sisteema vinjiem straadaa ok, vaina ir tikai veelmee un papiiru birokraatijaa.

Sandy

Nu ko – lieliskas zinjas, jau gadiem tas tika gaidiits, un liels bija mans prieks, kad vareeja izmantot paypal maksaashanai, tas jau bija sasniegums pirms paris gadiem. Tagad izskataas, ka 2008 mees varees lietot peec pilnas programmas :)

andris

juus gan te sapriecaajushies…. fano pa to paypal kaa par kaut kaadu astoto pasaules briinumu.
Realitaate ir taada ka daudziem ar paypal rodas probleemas…
viens no biezaakajiem scenaarijiem:
tu kaut ko notirgo, sanem naudu, aizsuuti preci… bet pirceejs pa to laiku uzraksta suudziibu un atcel paypal naudas paarskaitiijumu. Tad tev labaakajaa gadiijumaa – ja PP kontaa ir nauda, to atnem; sliktaak ja jau viss iznemts laukaa vai izteereets.. tad suudi sanaak pilniigi reaali ar banku…

ulzha

Vai tas, ka eksistē arī problēmas, nozīmē, ka ērtības nav realitāte?

Es gan kkur lasīju/sapratu, ka ja viss ir izņemts laukā, tad tajā gadījumā sūdi nesanāk nekādi. Tev ir konkrēts gadījums, vari pastāstīt sīkāk?

kintu

andrim: Paypalam ir diezgan laba seller protection sistēma. Bet tavs aprakstītais gadījums ir reāls, ja pircējs ir lietojis zagtu Paypal kontu. Neviens no tā nav pasargāts, bet tāda ir tirgotāja realitāte. Bet ja esi uzmanīgs, tad no tā var bieži izvairīties, piemēram, nevajag ticēt pārāk labiem piedāvājumiem, kas gatavi maksāt par preci virs veikala cenas, vai arī vēlas saņemt preci ar visātrāko piegādi, kas pārsniedz preces cenu utt. Alkatība iegāž.

andris

to kintu,
nu kaa tu vari zinaat ka pirceejs nav kraapnieks un nesagudros ticamu staastinu…
es pats paypal neizmantoju… bet paziistamai dizainerei apmeeram pirms gada sanaaca taa:
itkaa nopietns klients pasuutiija dizainu, samaksaaja uzreiz… dizains tika uztaisiits, klients bij apmierinaats…tad peec kkaadaam paaris nedeelaam paypal atneema naudu, jo klients bij pieprasijis paypal atcelt paarskaitiijumu…

fest

Tiem, kuri sapriecājušies par PayPal esamību Latvijā: http://www.paypalwarning.com/

Cik man zināms, uz tāda trika ir uzrāvušies arī čaļi no LBSS, jo kad es vienreiz šiem uzjautāju, vai ir iespējams caur viņu paypal kontu saņemt naudu, viņi paskaidroja, ka ir jau šādi uzrāvušies, un paypal izmantos tikai un vienīgi naudas sūtīšanai.

Vkt

Vēl jau arī feedbek pastāv. Ja ieliek pozitīvu atsauksmi, kā tad var pēc tam sūdzēties? Betnaudas saņemšanā neredzu nekādu atšķirību. To naudu ja sūta uz PayPal , tad tā nonāk atpakaļ bankas kartē, ja tā pieslēgta PayPal kontam. Vienīgi PayPal kartei ir kaut kādi bonusi?

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.