✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

See the pyramids along the Nile

2008. gada 6. maijā, 18 komentāri

Nez, cik ilgi vēl pastāvēs kārtējais piramīdveida izaugums? Principā elementāra krāpšana. Un, šķiet, visā pasaulē šādas shēmas ir pilnīgi vai daļēji aizliegtas. Interesanti, cik ilgā laikā šis pakalpojums tiks slēgts. Vēl interesanti, pēc kā iniciatīvas - attiecīgās valsts institūcijas pašas attapsies, kāda privātpersona uzrakstīs kļauzu vai arī nevilšus par atbalstītājiem kļuvušie kantori paši noreaģēs?

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Mad182

2008. gada 6. maijā, plkst. 10:42

Diez, cik naivam jābūt lai tur iesaistītos? Skumji/smieklīgi, ka tādi cilvēki tomēr atrodas. Dīvainākais ir tas, ka bieži vien iesaistās tie paši, kas ir app**ti jau iepriekš. Labi, šeit ir tikai 2 Ls no purna, dabūsi stieni, bet tā dēļ dzīve nebeigsies, bet citur tas pats notiek jau daudz smalkāk un lielākos apmēros. Rekur tauta cepās jau kādu laiku: http://www.financenet.lv/board/?parentid=45603&id=178045 Tur jau ir iesaistījies liels daudzums cilvēku un par nopietnām summām.

Izskatās, ka šai lapai ir kaut kāds sakars ar co.lv

Gravatar ziicks

2008. gada 6. maijā, plkst. 11:24

jaa skumiigi, jau vakardien sanjeemu pirmo meestuli no 639. laimiigaa lietotaaja.. aarzemees esmu liidziigous gaajienus maniijis, bet tur ir smalkaak, tur tev ir jaapiesaista cilveeki un gan pasham gan cilveekiem ir jaapieregistreejas kaadaa no sponsoru lapaam un uz iisu briidi jaaizskataas par lietotaaju lai kjeksiiti dabuuut, un taa 24 kjeksiishus savaacot var pie PS3 tikt.. es nezinu vai tas viss taa liidz galam arii notiek, bet ticiiba ir lielaaka, nekaa santiimus kraat no zem sevis razhojoshajiemies lietotaajiem..

Gravatar kaboom

2008. gada 6. maijā, plkst. 13:12

Viņi varētu piedāvāt gaišreģu pakalpojumus (vai neredzamas lāpstas), lai būtu ķeksis, ka ir arī prece....

Gravatar DD

2008. gada 6. maijā, plkst. 13:53

Atbilde vienkārša un banāla - kamēr būs aitas, būs arī cirtēji ;)

Gravatar Rumpis

2008. gada 6. maijā, plkst. 14:00

Aitas un cirpēji? Nu jā, būs. Bet ir smalkas un elegantas shēmas, un ir rupjas shēmas. Konkrētajā gadījumā ļaužs ir salicis savā lapā godīgu uzņēmumu logo, kas it kā atbalsta šo pasākumu, un tas jau ir rupji. No smalkāk izstrādātām shēmām pirmā nāk prātā nesen izskanējusī viltoto Izraēlas vēstuļu lieta.

Gravatar laacz Autors

2008. gada 6. maijā, plkst. 14:06

Rumpi, gribētos ko jaunu. Scams, Ponzi shēmas un to atvasinājumi, utt - tas viss jau kādu laiku ir. Gribās ko jaunu, atsvaidzinošu. Ko tādu, par ko tā izgudrotājam, pirms noraut galvu, paklanīties un paspiest roku.

Gravatar mehdi

2008. gada 6. maijā, plkst. 14:23

Es tik nesaprotu, laacz(a) kungs, nah šitie sūdi vēl ir jāreklamē tos nosaucot vārdā, dodot saites. A ja uz sirds pašķendēties par naudas izsūcējiem, tad radošāk un vērtīgāk būtu kaut vai par to pašu www.walloftheworld.org izpaudies ;)

P.S. Portāla www.manaideja.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram portāla www.manaideja.lv lietotājam neatkarīgi no tā vai vinš ir vai nav ši portāla reģistrēts lietotājs.

Gravatar laacz Autors

2008. gada 6. maijā, plkst. 14:33

mehdi, principā manuprāt pie viņu "mārketinga" un "PR" aktivitātēm mans necilais devums diez vai būs ar plus zīmi. Pie kam, zinu, ka manu blogu lasa cilvēki, kas nelasa neko citu, bet var kaut ko darīt lietas "labā" :)

Gravatar mehdi

2008. gada 6. maijā, plkst. 15:23

Ok, ja kaut viens no šitiem vietējiem (par nigēriešiem man nav ilūziju) sūdu vārītājiem tiks reāli uz pusgadu iesēdināts (ideālā gadījumā), es noņemšu cepuri un zemu paklanīšos tavā priekšā. Bet tā - dziļi neiedziļinoties - par musināšanu uz spamu (pats jau nespamo) nevienu nesodīs un arī 2 lati no dvēseles stipri nevelk pat līdz auseklīša līmenim. Ja nu vienīgi konkrēto gadījumu var izdrāzt par svešu, neautorizētu grafisko tēlu (logo) izmantošanu bez atļaujas.

Gravatar AMB

2008. gada 6. maijā, plkst. 15:32

Vakar aizrakstīju laimīgajiem "atbalstītāju" logo īpašniekiem e-pastu. Šodien visus "atbalstītājus" jau novāca :)

Gravatar mehdi

2008. gada 6. maijā, plkst. 15:49

Piebilstot pie augstākminētā - vispirms vajadzētu fiziski likvidēt tos, kas večiņām zvana un par radinieku "autoavārijām" zārka naudu izspiež. Jo tā jau ir industrija un reāls spēks.

Gravatar Guncha

2008. gada 6. maijā, plkst. 16:49

Tas links uz financenet.lv diskusiju bija zelta vērts, es arī investēju kādas divas stundas sava laika un procentos pārsmējos līks :)))

Gravatar Crash & Burn

2008. gada 6. maijā, plkst. 18:47

Interesanti, ja es piereģistrēšu lietotāju un referēšu uz sevi - viņiem nenoies viss grīztē?

It kā jau četri lati sīkums, bet negribas balstīt visādus tīņus :P (Četri lati, lai uztaisītu divus lietotājus - pie pirmā es uzzināšu, ka last user id = 787, un nākamo varēšu reģistrēt kā referāli userim 788 :D)

Gravatar e

2008. gada 9. maijā, plkst. 09:23

mehdi, tantiņu gadījums ir tikai un vienīgi katra paša atbildība - Sorry, ja var noticēt un uzķerties uz kaut ko tādu,tad tiešām jāpiekrīt,ka kur aitas,tur cirpēji un žēl man šīs tantiņas nav absolūti nemaz. Kāpēc? Tāpēc,ka: 1) viņas piekrītot maksāt būtībā dod kukuli,kas ir pretlikumīga darbība ; 2) vai tiešām nevar vispirms sazināties ar dēlu/mazdēlu un noskaidrot to,kas un kā? Cita lieta protams ir ,ka neviena krāpnieciska shēma nav atbalstāma un ir nosodāma. Un "ģēnijs" šajā sfērā nav nekās ģēnijs,bet deģenerāts.

Gravatar ambient

2008. gada 13. maijā, plkst. 13:46

Vakar intereses pēc biju aizgājis uz Teletrade FOREX treideru kursiem. Bija interesanti paskatīties kas tie par cilvēkiem, kas tic 200-300% peļņai gadā :)) Izdalīju 2 galvenās grupas - jaunieši, kuri vēl mācās vai meklē savu pirmo darbu, vecāka gada gājuma vīrieši - darbs gan jau ir, bet mājās laikam nekā cita vairs nav ko darīt :) Kad pajautāju kursu vadītājam - kādēļ viņš pats nepelna 300% gadā, bet bez maksas lasa lekcijas treideriem, viņš atbildēja, ka nepatīkot visu dienu sēdēt pie datora. muahaha. :))

Gravatar Antuan

2008. gada 16. septembrī, plkst. 02:39

Ambient, tu esi mudaks! Es varu tevi uzaicināt pie sevis un paradīt kā menešā laika dabujams rezultāts 100% no sakuma depozita! Nevajag teikt ka citi ir stulbi, jā vini strāda un pelņa, a tu tikai sež interneta meitenes meklejot! Traderis ar pieredzi.

Gravatar Jānis

2022. gada 6. jūlijā, plkst. 01:52

Ir pagājuši 14 gad, kopek šī raksta un tēma ir joprojām aktuāla. Atkal un atkal jauni krāpnieki mēģina iesaistīt piramīdu shēmās. Šī iemesla dēļ ir radies šis informatīvais resurss https://piramidshemas.wordpress.com