laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Par Rīgu

Šodienas patīkamais atradums ir lapa Рига. История и жизнь города Риги. Lai arī tā sen nav atjaunināta, karšu sadaļa ir interesanta, lai neteiktu, ka vērtīga. Iesaitētā foruma dalībnieku intelektuālais līmenis vidēji ir augstāks nekā tas būtu tādas pašas tematikas forumā latviski. Arīdzan saišu katalogs ir apjomīgs, lai arī ne tikai par Rīgu. Visā visumā – žēl, ka lapas saturs nav mainījies kopš maija.

esmujanis

Tā viņiem gadās – forumo, forumo, tad vairāku mēnešu pauze. Tas vien, ka forumam pielikuši normālu ieeju (1201.lv) liecina, ka mirt šis forums netaisās. Tiešām vērts palasīt. Foruma iespaidā nopirku ļoti interesantu grāmatu: “Riga i rizhanje 100 ljet nazad” . Iljja Dimenshtein, R. 2007. Tādu info latviski neesmu redzējis

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.