laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Kur esmu bijis?

Dikti jau nu bieži šādā veidā neparakstos lielīties ar savu jau tā nemērīgi garo krānu, bet šoreiz sagribējās pašam atskaites punktu ielikt. Tā kā ārpus ģeogrāfiskās Eiropas būt nav sanācis (Turciju neskaitām), tad pagaidām šādi.

World66 - the travel guide YOU write

Grrr

Hmm, a kaa tu dabuuji ka ir tikai Eiropa? Jeb tas ir automaatiski, ja nav buuts nekada citaa pasaules daljaa? Man paradas pasaules karte, uz kuras paris vietas pat nevar saskatiit.

Renchix

Nez kāpēc UK tikai pa daļai izkrāsota. Gan jau ka arī visos, piemēram, Francijas reģionos neesi bijis. Ja reiz valstis, tad valstis, un arī izskatīsies pilnīgāk aizkrāsots laukums.

whiskas

Mans saraksts:
Igaunija, Lietuva, Zviedrija, Somija, Dānija – 5
Baltkrievija, Krievija, Ukraina, Gruzija, Armēnija – 5
Polija, Slovākija, Čehija, Ungārija, Austrija, Slovēnija – 6
Vācija, Holande, Lihtenšteina, Šveice, Itālija, Vatikāns – 6
Spānija, Portugāle, Andora, Anglija (UK) – 4
Īslande, Kanāda, ASV – 3
Turcija, Ēģipte, Jordānija, Kipra, Malta – 3
Beļģija, Īrija (tranzīts lidostā) – 2
Kopā – 36

N.R.

visai tizls veids kā attēlot ceļojamās valstis. couchsurfing.com kartē vismaz tiek iezīmētas konkrētās pilsētas, nevis kā šeit – krievija un uzreiz puse kontinenta :) arī par ASV un citām lielajām valstīm tas pats.

Ģirts

Nepāla, Indonēzija, Peru – ļoti eksotiski, sevišķi Peru ar savām inku pilsētām, taču Lieldienu sala, piemēram, ir kaut kas vienkārši unikāls visā pasaulē – tā ir sala, kas ir uzskatāms piemērs, kā civilizācija var iznīcināt pati sevi, vienkārši iztērējot visus resursus. Lieldienu sala atrodas okeāna vidū tūkstošiem kilometru tālu no jebkuras tuvākās sauszemes, cilvēki kas tur dzīvoja pirms vairākiem gadsimtiem brauca ar primitīviem katamarāniem, viņi iztērēja visus kokus Lieldienu salā un viņiem vairs nebija ko ēst, sākās kanibālisms, konflikti, savstarpējie kari un viņi iznīka paši bez kādas atombumbas, ieroču vai dabas varenā spēka palīdzības (kā, piemēram, Pompejā).
Lieldienu salas simboliskās statujas sargāja salu un kad cilvēki saprata, ka viņiem gals klāt, viņi šīs statujas apgāza, jo domāja, ka tās viņus nesargā.
Mūsdienās Lieldienu sala pieder Čīlei, bet neskatoties uz to, tur praktiski nav noziedzības, jo salā, kur lielākais attālums ir tuvu 30 km un praktiski nav mežu, aizmukt no policijas vai armijas ir praktiski neiespējami, aizpeldēt pa ūdeni ar jebkādu laivu ar nekur neaizpeldēs. :)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.