laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Septiņas lietas

Līdz mūsu periferiālajai blogosfērai beidzot ir nokļuvusi kārtējā pasaules meme7things. Un arī mani ir nobirkojuši. Tātad, kas ir tās septiņas lietas, kuras jūs par mani varētu nezināt?

  1. Pamatskolu es pabeidzu ar dalītu pirmo vietu uz liecības esošo atzīmju kopsummā. Vidusskolā (pirmajā ģimnāzijā), šķiet, biju kaut kur stipri tuvāk otrajam galam. Nesekmība draudēja franču valodā.
  2. Pamatskolas laikā spēlēju basketbolu. Rezervistos. Republikas līmeņa sacensībās divreiz esmu bijis laukumā, abas reizes esmu netīšām iemetis pa grozam.
  3. Man nav augstākās izglītības. Mācības RTU pametu pirmās sesijas laikā finansiālu apsvērumu vadīts, lai dotos darba gaitās. Gluži nesen nomaksāju “neapzināti” aizmirsto Parex izsniegto un valsts garantēto studiju kredītu nepilnu 3 simtu latu apjomā (plus soda procenti).
  4. Šā gadsimta sākumā man klātienē ir piedāvājuši piedalīties kredītkaršu datu zagšanā no interneta lapām, solot fantastisku peļņu. Neielaidos.
  5. Esmu pamanījies salauzt abas kājas, krītot no klints Krimā. Ar to arī beidzās mana klinšu kāpšanas karjera.
  6. Esmu dabūjis pa muti Policijas akadēmijas kojās par to, ka mans ieņemamais amats Valsts Robežsardzē neatbilda vietējo džeku priekšstatiem par to, kādam tam būtu jābūt. Rezultātā smadzeņu satricinājums un diezgan zila acs, kas man liedza iespēju nolikt eksāmenu Robežsardzes skolā. Un, ja pareizi atminos, dabūju rājienu.
  7. Vasarā pēc vidusskolas pabeigšanas aktīvi iesaistījos Veldzes dzīvē. Pamanījos aizrauties ar vieglajām narkotikām, no kā gan, pateicoties nenormālai apstākļu sakritībai, tiku vaļā diezgan nesāpīgi. Vienu rītu (biju nopārdevis daļu privatizācijas sertifikātu) attapos guļot filharmonijas skvērā pēc kārtējās alkoholisko dzērienu koplietošanas. Menti savākuši nebija un kabatās bija ij nauda, ij viss pārējais.

Kā jau stafete, arī šis ir jānodod tālāk septiņiem tēvaiņiem vai tēvainēm. Tāpēc, uzmanību sekojošiem pieciem.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.