laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Readerless #1

Tā kā gūgles rīderis ir likvidējis savas sociālās fīčas, bet jaunajam delicious es neuzticos, tad pagaidām apkopošu te. Jā, varētu apkopot iekš Google+, taču nav vēl pavisam skaidrs – kā to darīt. Sākot ar šodienu man ir arī beidzot savs +Kaspars Foigts.

Microsoft contributes open-source code to Samba
Tas, ka Microsoft laiku pa laikam palīdz (savās interesēs, protams) atvērtā koda produktiem, nav nekas jauns. Taču, iesniedzot savu kodu Samba projektam, viņi palīdz savam ilggadējam ienaidniekam.
Occupy Google Reader
Pat bijušie Google Reader komandas dalībnieki ir neapmierināti, vīlušies un sašutuši :) Piemēram, (viens no) bijušais komandas vadītājs piedāvā pat iet atpakaļ uz Gūgli uz trim mēnešiem. Vēl bijušajam Google Reader komandas dalībniekam ir savs neglaimojošs viedoklis.
Multi-Device Web Design: An Evolution
Ļoti labs apkopojums par webdizainu dažādām iekārtām – no monitora līdz telefonam.
Richard Stallman speaker visit
Pagājušomēnes iepazinos ar rms raideri… nē, ne raideri. Grūti definēt, kas tas ir. Bet viens gan ir skaidrs – es diez vai uzņemšos viņu kaut kur aicināt. FSF ir forši, bet viņš ir pārāk dīvains.
Par Ritu, #1 daļa
Archijs ir lieliski uzrakstījis. Nē, tur nav porns, brīva mūzika vai kāds konkurss. Vienkārši – par Ritu.
Kur pazuda Aldara Gaiškūsis
Jā, latviešu alus neputo.

atis

Atoms: rsync un varētu..

Itkā pētīju kautkad ko google readeris piedāvā (var izeksportēt uz desktop readeri), bet atpakaļ nekāda feedback nav – atzīmēt kas izlasīts, kas nē lai no mājas desktop readera nebūtu jālasa vēlreiz.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.