laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Kas notiktu, ja? XKDC stilā

Es zinu pāris cilvēkus, kuri teju vai ikkatrā diskusijā ir spējīgi komunicēt ar XKDC komiksiem. Ja kaut ko bildīsi, viņiem daudz gadījumos būs attiecīga bildīte, kuru citējot, turpināt sarunu.

Komiksu sērija ir lieliska, lai arī pamatā gīkiska. Milzīga sekotāju gūzma, asprātības dzirksteles, nopietni, nenopietni specifiski, un nenopietni populāri. Autors bieži vien pārsteidz ar savām zināšanām, bet tas nav nekas neparasts. Autors ir izbijis NASA darbinieks ar universitātes grādu fizikā, kas nereti vairāk nekā sekmīgi atspoguļojas izvēlētajās tēmās.

Hey, man, the 1670s called. They were like 'Wherefore this demonic inſtrument? By what ſorcery does it produce ſuch ſounds?"

Un tagad ir jauns viņa projektiņš. Apakšprojektiņš. What if? Reizi nedēļā autors atbild uz jautājumiem no sērijas Kas notiktu, ja beisbola bumbiņas ātrums tuvotos gaismas ātrumam, vai Cik liela ir iespējamība, ka, atbildot eksāmenā uz cūceni, visas atbildes būtu pareizas. Zinot to, ka viņš nav muļķis, tas būs lielisks papildinājums manai privātajai RSS kolekcijai.

Ja Tev ir kāds xkcd pats, pats mīļākais laidiens, padalies komentāros. Kā arī, ja ir kas sakāms par XKCD subkultūru kopumā, jūties brīvs to darīt.

Pierādījums diagonālajai lasītprasmei. Apzināti pieļāvu divas kļūdas (atstāšu), XKCD vietā uzrakstot XKDC. Neviens nav līdz šim pamanījis.

Pēteris Krišjānis

Tam džekam tā fizikas lappusīte ir jāturpina! Tik jautri (un baisi!) man sen nav bijis, lasot par teorētisko gaismas ātruma beisbola bumbu.

XKCD katrs no stripiem ir piemērots kādā konkrētā brīdī, bet pēdējā laikā man ļoti patīk šis http://xkcd.com/470/ – “I THINK EVERYONE INVOLVED HERE IS CUTE” hehehe :D

Skazis

Viņa aktivitātes ir fantastiskas, erudīcija, izdoma & tās prezentēšana – kolosāla, bet galu galā viņam tās fizikas lietas pieklibo, ja iedziļinās detaļās. Ar to es negribu kaut ko baigi pārmest, bet uzsvērt, ka arī viņu vajag kārtīgi izsijāt, ja runājam par to “what if?” projektu + dažiem ierakstiem standarta blogā.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.