laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Pasēdēšana Skābenē (neregulārā)

Šovakar ir interesentu un neinteresentu tikšanās Skābenē, sākot ar 17:30. Klunkšķošu alus kausu vai kautrīgu kafijas tasīšu pavadībā iepazīsimies, pavervelēsim par dažādiem nesaistītiem jautājumiem, kā arī pareflektēsim par saistītajiem. Izziņots bija jau iepriekš, tik teitan piemirsās.

Ja esi vienmēr vēlējies izrautiesn no virtuālās vides un pierādīt, ka esi kaut kas reālāks par komentāru delfos, kā arī iepazīties ar vismaz mani, tad ierodies sākot ar 17:30.

Komentāros iesakām jaunas tēmas saistošām un aizraujošām diskusijām. Dažas idejas zemāk.

Ak, jā. Ierodās jebkurš, kuram ir vēlme. Ieejas maksa netiek prasīta.

alus

nebuushu, bet jau ieprieksh izsaku protestu pret termina “alus izstraadaajums” ievieshanu. patiesiibaa lielaakaa dalja ko jus taa gribeesiet nosaukt, diez vai atbildiis parametriem. daudz veertiigaak buutu spriest par alus pateerinja kultuuras uzlaboshanu, pateereetaaju izpratnes palielinaashanu utt.

wth

A kur atskaite par pasākumu? Gribētos dzirdēt pie kāda lēmuma nonācāt par tēmu “Alus dzēriens” un “Šarlotes ielas krustojums un regulārie autobraucēju kvalifikācijas pārbaudes mehānismi” kas abi man ir sirdij tuvi un mīļi :D Pārējo +- varētu arī izlaist :D

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.