laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

There. I fixed it.

Šodien iegādājos spogulīti savam auto. Nozagtā vietā. Mazliet jāpārtaisa atbalsta mehānisms, bet citādi rullē. Izrādās, ka šitie dāmu spogulīši ir izliekti. Vismaz konkrētais modelis tāds patrāpījās. Iespējams, ka rīt iegādāšos vēl vienu un ielikšu nevis tikai stikliņu, bet ar visu rāmīti. Tad varēs plašāku skatu iegūt, atbalstot pret makgaivereni tikai kantīti.

Spogulītis klibs, bet rāda.

Prātīgi uzvedoties, nedēļu, līdz atnāks oriģinālais, vajadzētu izturēt. Ja ne perfekti, tad vismaz kaut ko redz :)

Storms

Busuļa varinats jau ir mākslas darbs, pie kam populāras personas izpildījumā. Nospers ar visu autiņa duri un pārdos ārzemju izsolē pa šausmu naudu. Karoče nepraktiski.
Laacz variants praktiskāks. Un starpcitu, daudziem autiņiem paraboliskie spoguļi nāk defaultā – tobiš tu viņā redzi vairāk apkārtnes, bet ar mākslīgu attālinājumu tipa. Bet, ja pierod tad ir nelaime ja jābrauc ar normālu spoguli – ļutene var būt pusmetrīga, bet šķitīs ka tu viņā neko vairs neredzi.

gzx

Iz prakses šis lipīgais izstrādājums darbojas tikai ziemā. vasarā saulē līme sāk kust un viss smuki maucas nost. pat notinot visu rulli efekts ir īslaicīgs. Un paliek daudz jaukas lipīgas līmes uz korpusa pie kā pielīp smiltis un viegli visu skrāpē. Citu risinājumu gan neatradu.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.