laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Prezentācija, kādai tai jābūt

Šodien pārskrollēju Microsoft Windows 8 notikumu. Tas interesanti, tas mazliet kaitinoši, bet vienu lietu noskatījos pilnā garumā.

Lai arī produkts (šajā gadījumā Microsoft Surface) pats par sevi ir interesants, manu uzmanību daudz vairāk piesaistīja prezentācija kā tāda. Tā bija ļoti, ļoti raita, tā bija informatīva, tā bija interesanta, nepiespiesta un aizraujoša. Cilvēki pastrādājuši. Pretstats ir Apple prezentācijas, kuras ir kļuvušas vienveidīgas un nekādas.

Atveriet savos Firefox vai Internet Explorer (ar Chrome neizdevās, par Safari nezinu) šo ierakstu, aizskrollējiet uz 3h 4m un noskatieties.

Kas attiecas uz Windows 8, es mazliet nogaidīšu. Un nejau tāpēc, ka man nepatiktu, bet gan tāpēc, ka gada beigās esmu ieplānojis datora komponenšu atjaunināšanu. Tad arī iegādāšos Windows 8 atjauninājumu no pašreizējā Windows 7. RT versija man patika, bet Windows Store saturēja tikai pāris aplikācijas. Tad arī varēsim padiskutēt par to, cik foršs vai sūdīgs ir jaunais produkts. Bet pagaidām visi skatāmies prezentāciju, kādai ir jābūt īstai produkta prezentācijai.

Un vispār, no šī pasākuma man palika tikai tie labākie iespaidi. Lūdzu, fleimeri un troļļi, atpūšieties un nekomentējiet. Pienāks arī jūsu laiks. Apsolu :)

Mārtiņš

Šī “planšete” man patīk un domāju, ka būtu laba laptopa alternatīva. Prezentācija gan īpaši domas nemainīja.
Protams, jāpiekrīt arī KKTK novērojumam, to pašu pamanīju…

Girts

Prezentācija ok. Man labāk parasti patīk googles, bet daži sceneriji bija ļoti pragmatiski un efektīvi. Hardware ir pat ļoti progresīvs, bet man vienmēr ir paticis MS hardware, atšķirībā no SW ;)

Raimonds

oh no…marketing s*it guru, kurš prezentē tableti:

All components fits perfectly inside – citiem komponentes karājās ārā?
Components are custom made – Samsung un Apple gan iepērk Latgalītē noname ķīniešu ražotas sērijveida preces, kuras mēģina iestūķēt savos izstrādājumos.
What does it feels like when it is charging – vai tablete jūtās gana apmierināta, jūtot, ka tās dzīlēs sāk plūst elektroni?
10.6 collas – tas ir tik f*king important, ka 10.5 nebūtu pareizi.
I’ll not spend a lot of time here – šo es dzirdēju reizes 5 pirmajā uzstāšanās daļā, tā arī nesapratu, kāpēc man par tām visām lietām neizstāsta līdz galam…moš varēja nemaz nesākt?

utt, utjpr..

man šāds mārketinga evaņģēlisms nepatīk, ir ļoti maz cilvēku uz pasaules, kas spēj to pasniegt perfekti, šis nebija spējīgs. Lēkā no tēmas uz tēmu, paliek lietas karājoties gaisā bez noslēguma, tad labāk skatīties Apple produktu prezentācijas, strukturētas, nedaudz sausas.

p.s. drīkst mani uzskatīt par trolli :)

Piu

Kā reize tagad nāk win8 upgrade portatīvajam. Stāvēja iepriekš uz diviem Developers preview, ūber ērti nebija, bet performance man patīkās. Soo – augustā pirktais portatīvais ar leģitīmu win7 tiks pie win8 šī vakara gaitā (cerams). Ir nopiķots un s/n ir meilā (:

Krotow

Pateicoties Vista #2 pircējiem, marazms turpina sacietēt un koki – locīties. Laidiet tos vēdlodziņus pensijā.

2 Girts #7: Pievienojos viedoklim, ka Microsoft kā aparatūras un datoru aksesuāru (peles, klaviatūras utt.) ražotājs būtu daudz cienītāks.

XP_The_Best_Forever

Pirms gada nopirku datoru ar Windows XP un esmu pilnīgi apmierināts. Nu nevajag man tās Vistas, septiņniekus un un ar taukainiem pirkstiem spaidāmos astoņniekus…

emils

Man patīk kā M$ mēģina popularizēt savus produktus… :D Seriālos sāk parādīties Bing it… :) un NCIS LA jaunākajā sērijā tik uzspēlēti un kruti jaunais surface parādās! :D “Where is your gear?” “It’s all right here! Everything I need!” un izvelk surface un palaiž win8 un izvelk un uzliek uz doka – click! :D sasmējos! :D

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.