laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Vienkāršībā ir spēks

Aizvēra viņi Pandoru pasaulei. Ilgus gadus vajadzēja mocīties ar VPN’iem, prokšiem un līdzīgajiem. Vai arī pārvākties uz valsti, kur tā darbojas.

Līdz Garage48 Riga. Šķiet, ka pirmais kāda vietējā hakatona rezultāts, kuram ir reāls un, galvenais, populārs pielietojums. Tas tev nav nekāds infograms :) Problēma pagaidām atrisināta – Media Hint.

Tas ir Chrome vai Firefox spraudnis, kuru uzinstalējot automaģiski varēsi piekļūt tiem servisiem, kuriem piekļuve iepriekš bija liegta reģionālo ierobežojumu dēļ.

Paldies varam kopīgi pateikt diviem Ērikiem un vienam Pēterim. Lietojiet, kamēr nav aizklapēts, kā populāri mūsdienās teikt.

Man patīk produkti, kuriem ir skaidri redzams mērķis, kuri ir maksimāli vienkārši lietojami, un kuri man dod to, pēc kā esmu ilgojies :)

krizdabz

Un tu nemaz neuztraucies kur/kā aizceļo tavi dati izmantojot šādu servisus? Apskatot kādai informācijai var piekļūt spraudnis/serviss, man pārgāja vēlme to tā uzreiz uzstādīt. Labi, šajā gadījumā tie ir mūsu puikas, kas neko sliktu visdrīzāk nedarīs, bet tomēr. Plus, serviss, kura legālie aspekti ir vairāk kā neskaidri. Šis apsvērums bija otrā doma, kas ienāca prātā ieraugot to. Bet visādi citādi ideja feina un izmantojam kamēr neaizklapēs.

Ēriks

@laacz, @krizdabz – ne visam jābūt sarežģītam un ne visi servisi zog lietotāju informāciju. Media Hint tehniski nav sarežģīts, tāds tas arī pašā sākumā tika plānots. Lietojot Media Hint varat neuztraukties par saviem datiem, mēs nekādus lietotāju datus pie sevis neuzkrājam, tie netiek un netiks netiks nodoti trešajai pusei.

atis

@Kirils, gan jau vari savā PAC failā iekopēt atbilstošās rindiņas.

Bet vispār kāpēc pandoras, ja ir VKontakte? Nekādu reklāmu, rekomendācijas, draugu mūzika un pleijlistes.

Smecernieks

Es domāju, ka turpmāk piratēšu krietni mazāk. Pateicoties Netflix.

Tiesa gan – lai dabūtu to labumu arī uz Apple TV laikam nāksies tomēr pirkt to Amerikāņu VPN. Jeb kodu no šā spraudņa var iebarot arī rūterim?

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.