laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Lāču maizītes à la Kaspars

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Kamēt kārtoju nu jau ar Windows 8 apsavestā datora bijušos cietos diskus, atrodu ne mazumu visādu sen aizmirstu lietu. Piemēram, aprakstu, kā pagatavot lāču maizītes à la Kaspars. Dalos ar manuāli, kuru, šķiet, iepriekšējiem lieliskajiem kolēģiem rakstīju.


Veikls veids, kā iemānīt bērnam kaut kripatiņu ēdamā, kad tam pa galam nav lustes ēst. Vai arī patīkami pārsteigt jebkuru un jebkurā laikā. Vismaz pirmajā reizē.

Sastāvdaļas

Instrumentārijs

Maizīšu komponentes

No rīkiem pats svarīgākais ir piparmētru piparkūku formiņas. Papildus vēlams apsavessties ar sviesta nazi, parastu nazi, maizes vai gaļas dēlīti, kā arī smalko otiņu apdarei (var „aizņemties” no bērna krājumiem).

Rezultāts

Rezultātā, ļaujot fantāzijai vaļu, var padarīt jautru pašu radīšanas procesu un iepriecināt visus ar rezultātu. It sevišķi, ja to negaida ;)

Maizīšu komponentes
Maizīšu komponentes

sasmējos

Jautri… Tā var paniekoties, ja nu galīgi nav ko darīt… Jebšu vēlme bērnībā atgriezties… :) Bet kopumā – rēcīgi ;) Brīvā laika izklaide – niekojies ar formām! ;)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.