laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Gangnam Style. Circa 1972.

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Domāju, ka brīvi varam prasīt kompensāciju Dienvidkorejas reperim par mums nosperto savas “Gangnam Style” dejas horeogrāfiju. Ja ne graudā vai naudā, tad vismaz dziesmas nosaukumu pārveidot atbilstoši. Gan jau, ka šis būs apskrējis visus internetus, bet ielieku pie sevis tīri vēsturei. Opān, Riga Style!

Vilx-

Pfft, tieši cik ir oriģinālas dziesmas pasaulē? Man aizdomas, ka nevienas. Katra dziesma ir taisīta iespaidojoties no agrāk eksistējošām. Tas ir normāli. Cilvēks praktiski nav spējīgs izdomāt kaut ko jaunu. Viss “jaunais” ir nekas cits, kā remiksēts vecais.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.