laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Te! (raidījums)

Vakar pa TV ierakstā noskatījāmies jauno raidījumu Te!. Viņi paši sevi sauc par Latvijas jaunatklājējiem, es gan teiktu, ka vienkārši, sirsnīgi, oriģināli un asprātīgi stāstiņi par Latvijas detaļām. Sen jau kam tādam vajadzēja parādīties. Noskaties pirmo sēriju. Varbūt iepatīkas. Man patika.

Stilistiski izskatās pēc tās pašas vecās labās Ziemeļu Puses. Timrots mazliet piedod Zebras garšu, bet ir stipri ciniskāks. Olte ienes tādu kā markšķernieka un jocīgā dabas mīļa auru. Diezgan lieliska komanda novākusies. Producē VFS (tā pati Vides Filmu Studija, ne?), kuru kontā ir daudz kā dikti forša.

Interesanti ir arī tas, ka lielākā daļa (ja ne visi) mūsu pašu tapināto oriģinālraidījumu, kurus vispār ir vērts skatīties, ir redzami tieši LTV1 un LTV7. Tas kreps, kas tiek rādīts abās pārējās komerctelevīzijās ir vienkārši neciešams. Esmu gatavs maksāt par LTV, lai tikai tie pasūtītu un rādītu tieši šitik foršas lietas. LNT/TV3 nevienā acī nemainīs savu repertuāru pat tad, kad kļūs par maksas kanāliem. Pie kam, konkrētie raidījumi ir pēcāk skatāmi vienkāršā un saprotamā Vimeo, nevis kaut kādā savā risinājumā.

Visas sērijas būs iespējams noskatīties internetā, var piesekot tviterī, vai arī pafanot feisbukā.

Seskulacis

Paldies par rekomendāciju!
Patika.
Par sakarīgo raidījumu tēmu – tieši šī iemesla dēļ pēdējo gadu mašīnā klausos Latvijas Radio 1, kur saturs paliek ar vien baudāmāks.. [nez, varbūt vienkārši vecs palieku :D]

Ju

Jā, ar savā ziņā nejauši uz to trāpīju, un ļoti patika. Varu arī teikt, ka pa LTV1 un LTV7 tiešām ir daudz interesantu raidījumu, un neesmu pensionārs, kā kāds varētu padomāt.
It kā LNT mēģina adoptēt Galilelo, kas oriģinālā arī ir interesants, bet …
LTV1 esošā prāta spēle, ja tā tās var saukt, V.I.P. ir daudz airaujošākā kā tā, kas iet pa TV3? vai , faktiski tā vispār neaizrauj.

heh

1. raidījums bija ok, 2. jau bija laika vilkšana. It īpaši kretinēja tā sieviete ar bērna ģīmi, kas sevi centās visur ekscibionēt un pārītis mežā. Ja nav ko rādīt, tad nav. Vienīgais Akmentiņš patika.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.