laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Nautilus – jauna obligātā populārzinātniskā lasāmviela

Lai gan mani mulsina teju absolūts sindikācijas (paldies par paziņojumiem epastu) trūkums, kā arī tas, ka vienīgais veids, kā lasīt šo e-zine ir caur pārlūku, saturs ir vienkārši dievīgs. Izskats ir lielisks. Trompetēm un tamburīniem svinīgi skanot, laipni lūdzam manis lasīto superīgo lapu pulciņā nautilus – populārzinātnisko elektronisko žurnālu.

Nautilus - obligātā ikmēneša lasāmviela.

Ik mēnesi elektroniskais laikraksts izvēlas vienu tēmu un publicē tādu kā numuru par to. Ceru sagaidīt to uz citām ierīcēm arī (planšetes, grāmatu lasītāji, telefoni, utt). Un lai Tevi nemulsina tas, ka tur nav reklāmu, ka projekts var tūlīt nomirt. Tas aizvien ir lielisks savā izpildījumā.

Starp citu, pašu lapu tehniski ir izveidojis kantorītis Code and Theory, kura darbu sarakstā ir Endgadget (nav man vispatīkošākā lapa), Vogue (kaut kāds modes žurnāls, šķiet), The Verge (varētu būt labākais online tehnoloģiju medijs pašlaik), un citi.

krizdabz

Manīju šo jauno izdevumu un mani arī izbrīnīja, ka pagaidām nav iespēju to lasīt no planšetdatoriem. Jācer, ka tas tiks sakārtots drīzumā, jo kaut kā neiedomājos, ka šādu lasāmvielu varētu gribēties lasīt no datora monitora vai tīmekļa pārlūkā citās ierīcēs.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.