laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Policistu seriāls iz nākotnes

Pirms dažām dienām Fox anonsēja savu seriālu rindojumu. Un viens pavisam noteikti aizķērās. Producents J.J. Abramss. Lai gan televīzijā viņam tie projekti kā nu kurš. Savukārt, jūtelīgā robota lomā ir Michael Ealy – tumšādainais čalītis no diezgan feinā, bet, diemžēl, izbeigtā seriāla Common Law. Reitingi ir mistiska padarīšana. Jā, tur viņš arī bija policists.

Lai gan treileris neko neliecina par galveno sižeta līniju, izskatās daudzsološi. Redzēsim, ko teiks reitingi, protams…

Kamazs

Tīri ok, bet man nepatīk, ka “sintētiskais” partneris ir tik cilvēcīgs. Tie citi ir krietni robotīgāki un, imo, būtu oriģinālāki partnera lomā, jo citādi tas ir absolūti klasisks policistu seriāla uzstādījums.

pyro

2 ansis – I, Robot Smits staigāja ar ~~2000ā gada Converse kedām, kas skaitījās baigais retro. Te, iespējams, tādapati ideja. Water world arī bija kaut kāds autiņš kuru darbināja ar tankera cisternu pārpalikumiem.

Vispār trekīkgs, azīmova un I robot virzienā ieturēts gabals. Spriežot pēc treilera. Gaidīsim ko garāku.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.