laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Piedāvājums

Sveicināti,

Mani sauc Māris, un rakstu mazliet dīvainā sakarā. Redzi, izrādās, ka esmu pirms nepilna gada loterijā (Europe Jackopt, ja esi dzirdējis) vinnējis 3 miljonus eiro. Pārdzīvoju, ka esmu pazaudējis biļeti, taču šodien atradu! Un te es esmu – rakstot vēstuli gan tuviem, gan sen neredzētiem draugiem un paziņām, par kuru godaprātu man nav ne mazāko šaubu. Tāpēc arī es būšu godīgs. Sakarā ar šādām tādām problēmām ar VID, nevaru šo naudu godīgi izņemt.

Šo vēstuli rakstu ne tikai tev, bet arī citiem mūsu kopīgiem paziņām. Tas tāpēc, ka nauda jāsaņem ir nedēļas laikā, bet, ja rakstīšu katram individuāli, pasaules gals ātrāk pienāks. Kas pirmais brauks, tas pirmais mals.

Par izlīdzēšanu esmu gatavs tev atdot to pašu, ko atdotu valstij – 25% no summas, kas šajā gadījumā būtu 750 tūkstoši eiro. Tas pie nosacījuma, ka manu daļu izņemsi skaidrā un atdosi man. Visas komisijas un izmaksas norēķināsim no manas daļas.

Kā būs? Vai esi gatavs man palīdzēt? Atbildi gaidu pēc iespējas ātrāk, jo laiks nestāv uz vietas un uzvarētājam jāpiesakās līdz šīs nedēļas beigām.

gusc

Mani te painformēja, ka, pirmkārt, Euro Jackpot, nevis Europa Jackpot, laimesti ir 10+ miljoni un nākamie ir krietni zem 1 miljona, līdz ar to Māris ir vinnējis ļevo loteriju :)

aaa

nez tikai, kas varētu būt par tādām šādām problēmām ar VID, lai nevarētu izņemt 3 miljonus bez problēmām :))))))) vectēvs miljardieris amerikā tomēr skan labāk – try again!

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.