✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Horoskops visam mūžam

2014. gada 23. janvārī, 16 komentāri

Skatoties, cik ļoti cīņā pēc klikšķiem atkal sāk pieaugt portālu cieņa pret stulbumu (horoskopi, homeopātija, citplanētieši), šķiet, ka vajag to visu lietu izbeigt. Lūdzu, piedāvāju jums vecu, bet ellīgi patiesu horoskopu visai atlikušajai dzīvei. Izlasiet un liecieties mierā.

Lai gan latgaliski un vecs, tas manos apcirkņos mētājās labu laiku. Pārpublicētā veidā ir atrodams kādā kafejnīcā Daugavpilī, daudzviet internetā un vēl šur tur. Fails uz mana servera ir jau kopš 2004. gada, bet publicējis blogā neesmu. Atkārtošana - zināšanu māte.

Auns (Vucins)

Var byut lobi dakteri. Labi õrstei nu pohmeļa. Puišim pateik meitas a meitom puiši. I lobõk vairõk. Drusku slinki a cyti cīši strodeigi. Ka vāg, labi pļaun sīnu. Bīži īdzer, tod vysi ir draugi. Ļūti lobi cilvāki.

Vērsis (Teļš)

Pateik daudz runot. Īpaši, kad pylna sirds sazakrojuse. Nabogi. A citi otkol cīši bogoti. Itīm cilvākim gūvs vīnmār atdūd vysu pīnu. Arī poši nav skūpi. Par tū, ka dzāroji, bet cīši lobi cylvāki.

Dvīņi (Vui cik daudz)

Troki mīreigi cilvāki. Ilgi dzeivoj par tū, ka cīši meilej īdzert. Vairõk dzeijvoj pa mõjom, a cyti otkoln zyrgā jõj apleik. Tur daudz lūpu- suņu, kaču, vystis ari cytaidis reimys. Itīm cylvākim vysi lobprot dūd iz poroda par tū, ka cīši lobi cylvāki.

Vēzis (Pūra trokīs)

Itīm cylvākim nikod nav žāļ. Jautri cylvāki, cīši leli dzāroji, tī kuri prūt dzīdot ... kuri naprūt, toža. Pateik cytim vysu kū dõvynõt a reizem poši kai dõvonas. Strodeigi, leli buļbu laseitõji i runkuļu pliesieji. Cīši leli dzāroji, bet lobi cylvāki.

Lauva (Strāšnīs)

Cīši smaideigi i cīši taupeigi a cyti otkol nā. Daudz dzer ola a kas nadzer tī dzer pīna. Napateik, ka cyti troki palīk. Bīži sapynūs radz pavasari. Pēc tam skrīn iz krūgu olu dzert par tū, ka leli dzāroji, bet gora stypri i lobi cylvāki.

Jaunava (Bõba)

Cīši korteigi cylvāki a cyti otkol nā. Vysu labi acacerās. Vīnmār zyna, kur batviņi sastateiti a kur būrkõni. Acacerās ari kur īprīkš nūslēpe buteļi, par tū ka cīši pateik īdzert. Vyspor leli dzāroji. Jīm bīži īt cīmeņi par tū ka cīši lobi cylvāki.

Svari (Spaņs)

Cīši gudri cylvāki a cyti otkol tikai smuki. Bīži vysu kū jūceigu izdūmoj. Ka smejās - vysa sāta skaņ. Labi guni kur i ēst taisa. A cyti daudz ād poši. Cīši draudzeigi, par tū ka leli dzāroji, bet ļūti lobi cylvāki.

Skorpions (Rupucs)

Puiši kori uz meitom a meitas uz puišim. Tī kas gudri, gotovi zvaigznes saskaitēt a tī kas nav gudri tī nā. Meitom pateik pučis a puišim ols. Godos arī ūtraižõk. Vyspõr itī cylvāki cīši meilej īdzert. Kod iz pohmeļa sõp golva nūzaspļaun i palīk vīglõk. Kai soka, kū tu lobam cylvākam padareisi.

Strēlnieks (Metiejs)

Cyti mienessierdzeigi a cyti otkol nā. Leli runõtoji i leli strõdotõji. Kod võrej sīru, vīnmār saīt. Gondreiž. Kod võrej olu, saīt vīnmār. Troki pateik bučoitīs, bet tikai tod, kod nav cīši pīdzāruši. Dvēselē cīši lobi cylvāki, koč i dzāroji.

Mežāzis (Ragains)

Daudz draugu koč i moz naudys. A cytim otkol daudz naudys. Pateik daudz ēst. Garšoj buļbu blīni. A kam nagaršoj, tod švaki. Itīm cylvākim sātā vīnmār ir ols, par tū ka poši ir leli dzāroji, bet ļaudis runoj, ka cīši lobi i uztycami cylvāki.

Ūdensvīrs (Žbaņķeļs)

Lels dzārojs, bet lobs cylvāks. Kai bolūdeits. Moz ād. Cyti moš i daudz ād. Cīši sirsneigi. Lelõlo daļa ir tīvi. A cyti nav. Ka jīm stõsteisi sovas bādas, jī saprūt. A ka stõsteisiprīkus, jõnas buteļa. Itī cylvāki ir mõņticeigi. Bet kai īdzer vyss ir labi.

Zivs (Osoka)

Cīši gleiti cylvāki, bet na vysi. Ir leli mõkslinīki. A kuri taidi nav, tī ļūti strodeigi. Cyti ir leli gulātoji. Cyti leli doncoitõji, par tū ka daudz dzer. Bet kūtu padareisi - ļūti lobi cylvāki.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Taka

2014. gada 24. janvārī, plkst. 12:21

Kopsavilkums: visas horoskopa zīmes ir cīši lobi cylvāki, tikai leli dzāroji :D

Gravatar Gangplank

2014. gada 24. janvārī, plkst. 15:22

Šis ir 100% precīzs.

Gravatar Golden dick

2014. gada 24. janvārī, plkst. 18:38

"horoskopi, homeopātija, citplanētieši"

Ok...

  • Horoskopi ir klajš stulbums;
  • Homeopātija neiet kopā ar mūsdienu klasisko ķīmiju, bet eksistē diskutabli pētījumi, kur it kā statistiski tiek pierādīta homeopātijas efektivitāte. Kaut gan, manās acīs -- ja ir pretruna ar īstu zinātni (fiziku, ķīmiju), tad bullšits vien ir;
  • Citplanētieši. Neredzu iemeslu citplanētiešus piepīt augstākminētajām muļķībām. Ņemot vērā galaktiku skaitu mūsu univerzumā (170 000 000 000) un zvaigžņu skaitu turpatās (10 000 000 000 000 000 000 000), visdrīzāk kaut kur vēl eksistē dzīvība.

Gravatar laacz Autors

2014. gada 11. februārī, plkst. 13:28

Beidzot atminējos uz šo komentāru atbildēt, jo tēma man ir tuva ;)

Homeopātija neiet kopā ne ar ko. Nekas vairāk par placebo tas nav, kamēr nav pierādīts citādāk.

Citplanētieši, savukārt, bija lidojošo šķīvīšu rakursā, kas ir klajš absurds :)

Gravatar čūlis

2014. gada 25. janvārī, plkst. 00:39

sarakstejs ta ka čangals, neko izlast nevar!

Gravatar laacz Autors

2014. gada 25. janvārī, plkst. 00:45

Aizsardzība pret čiuļiem. :)

Gravatar KKTK

2014. gada 28. janvārī, plkst. 09:05

Šic teksts ir kādus 15 gadus vecs....

Gravatar Krotow

2014. gada 28. janvārī, plkst. 11:03

Tā ir. Piromreiz neta plašumos parādījās ~1998. gadā.

Gravatar jurčiks

2014. gada 29. janvārī, plkst. 00:10

Homeopātijas iedarbību esmu pārbaudījis gan uz savas, gan bērnu ādas, tāpēc mani nespēj pārliecināt zinātniski pierādījumi, ka tā nedarbojoties. Ar horoskopiem savādāk, bet kautkas tajā ir. Man ir paziņa, kam puika dzimis tajā pašā gadā, dienā un pilsētā kā manējais, un lai arī puikas nav pazīstami un nesatiekas, raksturi un uzvedība abiem ir 1:1. Iespējams vienā laikā dzimušajiem kautkādas kopīgas iezīmes, kas nav saistītas ar iedzimtību, gadās.

Gravatar kristaps

2014. gada 11. februārī, plkst. 13:27

Muļķības! Mans brālis un viens zinams keks ir dzimuši vienā dienā un gadā - divi ļoti atšķirīgi cilvēki. Mans draugs dala dzimšanas dienu ar mani, viens gads arī, esam pilnīgi dažādi. Horoskopi ir tik abstrakti uzrakstīti, ka katrs izlasot atradīs par sevi..

Gravatar Oto

2014. gada 5. martā, plkst. 18:37

Vispār jau lai izārstētos zāles nav vajadzīgas. Pret vīrusiem zāļu tāpat nav, piemēram, iesnas pāriet nedēļas laikā ārstē vai neārstē. Tā kā personīgā pieredze ir stipri subjektīva un neliecina ne par kādu tendenci.

Gravatar Andrievs

2014. gada 31. janvārī, plkst. 19:50

....puslīdz normāls ..arī patiess..bet tā jau dzīve.

Gravatar Andrievs

2014. gada 31. janvārī, plkst. 19:55

,,,viena lustīga dzīve,,tik vienos priekos,īsadzer brolīt granapipku --naudu nesaželoj ,,,,

Gravatar Mo

2014. gada 19. februārī, plkst. 23:42

Horoskopi - jānodala individuālie, kur svarīga dzimšanas minūte un vieta no visiem pārējiem. Atšķirība grandioza un pirmie ļoti precīzi. Homeopātija - tās efekts ir pierādīts jau daudzas reizes un daudzās rietumeiropas valstīs, t.sk. Šveicē to apmaksā no valsts budžeta. Citplanētieši - ir, tikai tālu.

Gravatar Kindzulis

2014. gada 11. martā, plkst. 09:07

Kā mani sajūsmina ļaudis, kuriem visam un visur vajag pierādījumus vai vismaz ar roku pataustīt. Grūti viņiem, nekādas brīvības, problēmas vien jo ik pa laikam atkal kaut ko nevar pierādīt.

Gravatar nedēvē

2014. gada 31. martā, plkst. 15:17

bez ticības neviens nebūs neviena dieva :(