✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Vai ir dzīve pēc TV3?

2014. gada 31. martā, 48 komentāri

Rīt būs pēdējā diena, kad MTG pārstāvēto TV3 kanālu rādīs Lattelecom interaktīvajā televīzijā. Problēmas būtība - MTG un Lattelecom nespēja vienoties par abpusēji pieņemamiem finansiālajiem nosacījumiem un līdz ar spēkā esošā līguma darbības izbeigšanos jauns noslēgts netika. Gadās.

Tak, te tev nu bija. Sākās publiska villošanās, ieskaitot diezgan denunciējošu pai-mēs-labiņie reklāmu TV3 ēterā. Pēdējais MTG komentārs, protams, nekādu informāciju nenes. Tik vien kā dažas gramatikas kļūdas. Bet, Lattelecom šodien publicēja jau savlaicīgi un rūpīgi gatavoto infografiku ar alternatīvām. Pie kam, kamēr MTG skandē vai-manu-vai-ļaunais-telekoms, tikmēr Lattelecom savā paziņojumā sniedz lietderīgu informāciju par alternatīvām, ieskaitot atsauces uz TV3Play.

Ja ticēt abu pušu sacītajam, tad vieni prasa otriem astoņpdasmit eirocentus pa skatītāju mēnesī. Telekoms gan ziņo, ka tas kopumā viņiem izmaksās miljonu gadā, bet piebilst - par visu savu kanālu paketi (TV3, TV6, utt). Tā kā par dažādiem kanāliem, šķiet, līgumi ir slēgti atsevišķi, tad īsti nav skaidrs, vai ir ierēķināti jau iebudžetētie maksājumi par LNT un citiem ne-TV3 kanāliem, vai arī tikai TV3 izmaiņas, vai arī provizoriskās izmaiņas par pārējiem kanāliem, kad būs jāpārslēdz līgumi. MTG, savukārt, gaužās, ka, raugi, mūsu superkvalitatīvais saturs maksā brangu džunguru, bet mēs jau no Lattelecom vēlamies tik vien kā astoņpadsimt eirocentus. Par skatītāju. Mēnesī.

Ja godīgi, man šķiet, ka abi divi nepasaka līdz galam, pasakot pietiekami. Viens uzskata, ka ir dārgs, kamēr otrs uzskata, ka tas viens ne sūda nav dārgs. Katrs min savus ciparus, kurus nevar salīdzināt. Pie kam, visam pa vidu vēl pavīd ziņa, ka Lattelecom labprāt provētu iemēģināt roku satura tirgū tandēmā ar topošo sabiedrisko mediju.

It kā interaktīvās televīzijas (kas ir tā, kurā TV3 nerādīs) klientu skaits neesot milzīgs. Dažādi avoti šo ciparu lēš no 130 līdz 150 tūkstošiem. It kā relatīvs nieks, bet šī situācija būs diezgan nopietna nagla pakaļā brīdī, kad būs jāpārslēdz līgumi par virszemes apraidi.

Par varītēm jau gribās pieslieties Lattelecom, jo MTG vienmēr ir izcēlušies ar zināmu augstprātību publiskajā telpā. Un, ja būsim godīgi, tieši pēdējie visā šajā kašķī izklausās visnožēlojamāk, jo nolaižas līdz apgalvojumiem, kas līdzinās putinismiem.

Baiba Zūzena, MTG TV un radio vadītāja Latvijā, pauž nožēlu, ka tik sarežģītā ārpolitiskā situācijā Lattelecom šādi rīkojas, kā rezultātā cietīs skatītāji un nacionālā informatīvā telpa. Tas ir veids, kā Lattelecom parāda savu attieksmi pret Latvijas skatītājiem un Latvijā veidoto saturu, kuru augstvērtīgā kvalitāte piedāvā kanāls TV3.

Katrs pats sev soģis, bet tādu īsti augstvērtīgu oriģinālraidījumu klāstu es neredzu. Un tieši to viņi solīja. Neesmu gan arī pareizais vērtētājs, jo viss, ko paskatos, ir “Nekā Personīga” (pie kam, no viņu lapas, nevis TV), un pārskrienu pāri tam dziedātāju šovam, jo tur ir trīs tēli, kuri man simpatizē. Abas lietas skatos ierakstā.

Apogejs, domāju, vēl nav sasniegts. Interesantākais, manuprāt, vēl ir priekšā. Raugi, vasarā beidzoties līgumi par pārējiem MTG grupas kanāliem - TV6 un co. Redzēs, kas notiks tad. Domāju, ka tieši šīs arī ir sekas LNT iegādes atļaušanai un kanālu aiziešanai no publiskās apraides. Vēlme teikt savus spēles noteikumus. Tas ir arī saprotams, bet, izskatās, viņi ir mazliet pāršāvuši pāri pa strīpu. Tiesa, nevar tā īsti pateikt - kuru. Vai tā ir naudas strīpa, vai arī Lattelecom pusē ir ieslēdzies princips.

Lai gan daudzi aizgūtnēm viens par otru skaļāk taurē, ka viņiem bez tā TV3 dzīve būs tieši tāda pati kā iepriekš, viss ir sūds un vispābā, izmetiet arī pārējos MTG no apraides, patiesība būs mazliet savādāka. Kliedzēji ir mazākā daļa. Daudzi tomēr uzskata, ka nebija jau nemaz ij tik grūti tos astoņpdasmit eirocentus samaksāt, lai mājinieki var raudzīt vaigā mūsu Ugunsgrēka daili, gremdēties nostaļģijā, skatoties krievu seriālus, šausmināties par čemtreiļiem "Bez tabu" un līgoties līdzi koru karu dziesmām. Un tie var arī iespringt.

Kopumā, Lattelecom vai MTG šī kūciņas nesadalīšana nav nekāds milzu trieciens. Liela daļa no klientiem pārorientēsies no televīzijas skatīšanās tiešraidē vai ierakstā uz on-demand skatīšanos pie datora, telefonā vai planšetē. Cita daļa samierināsies vai pat būs priecīga par viena drazkanāla pazušanu. Lattelecom, domājams, jau tagad visās savās satura platformās rēķinās ar to, ka MTG ir neērts partneris un meklēs aizvien citas alternatīvas, kas varētu arī daļēji izskaidrot vēlmi pieslēgties satura lauciņam. Vēl kāds noteikti paķers virszemes televīziju. Daļa nomainīs pakalpojumu sniedzēju.

Un, ja godīgi, tad vislielākie pārmetumi būtu jāsaņem konkurences padomei, kas atļāva MTG kļūt par de facto monopolu. Un tam čalim, kurš vispār izdomāja televizoru. Nebūtu viņa, nebūtu te nekādu kašķu :>

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Endijs Lisovskis

2014. gada 31. martā, plkst. 23:07

Man kā iTV lietotājam, pilnīgi vienaldzīgs šis kašķis. TV3 netrūks it nemaz. Varētu arī TV6 un LNT izslēgt. Un trūktu tieši tik pat. No visiem kanāliem tiek skatīts tikai LTV. Turklāt arī to skatās tikai bērni dažas reizes nedēļā (ir viena otra multiplikācijas filma, kā arī BBC dabas raidījumi). Pārejo visu info uzņemam internetā. Tādas paaudzes cilvēkiem kā man nekāda bēda par šo nebūs. Citādāk varētu būt ar tiem, kuri tomēr kaut ko no TV3 uzsūc. Bet ņemot vērā TV3 Play... alternatīvas ir.

Gravatar Pēteris Krišjānis

2014. gada 31. martā, plkst. 23:17

Māju pakaļ TV3 un LNT uz neredzēšanos. Bija labi vienu brīdi, bet jūs salaidāt visu grīstē. Jūsu dēļ skatos tikai LTV no interneta, kas ir tikai laba lieta.

Gravatar Dr.Labi

2014. gada 31. martā, plkst. 23:22

Da kuru tas vispār pi$ ? Sieva nupat zvanīja, ka salūzis televizors. Jaunu nepirksim.

Gravatar Rukicc

2014. gada 31. martā, plkst. 23:29

Tagad vēl pilnai laime Lattelecom varētu palūgt MTG samaksāt par tvplay.lv satura piegādi saviem klientiem. Tā teikt infrastruktūras modernizācijai...

Gravatar alx

2014. gada 31. martā, plkst. 23:40

Nedomāju, ka tava bloga lasītāju pulkā atradīsies kāds, kam diži pietrūks MTG un visa tā augstvērtīgā satura. Man uz viņiem jau sens naids - kopš pārstāja rādīt tiešraidē F1. Pēc tam arī vēl hokeju paņēma savā paspārnē. Un Lattelecom visu cieņu - neticēju, ka paliks pie sava.

Gravatar Vitālijs

2014. gada 31. martā, plkst. 23:42

Nu esmu tikai un vienīgi ar Lattelecom. Ir izvērsusies laba sadarbība gan kā privātpersonai, gan pārstāvot daudzas juridiskās personas. Un MTG nu ir pāršāvuši daudz par tālu. Reāli skatāmie raidījumi ir 3-4 un pat liela daļa seriālu tiek translēti arī citur, un interesantāk skatīties pēdējās sezonas, pajāt, ka angliski. Pilnīgi netraucē, paši MTG arī lobē, ka saturam jābūt oriģinālvalodā, kā viņu dzimtenē... Ja tas notiks, tad Lattelecom varēs uz neatgriešanos izmest no Latvijas viņus. Reāli, kurš saprātīgs cilvēks apkabinās renovētu māju ar lidojošo šķīvīti? Vienigi mazie operatori iegūs naudu, bet viņi būtībā atduras pret to, ka izanto Lattelecom pakalpojumus infrastruktūrai, kaut vai internets pie lielajām maģistrālēm.

Gravatar Mr. Serge

2014. gada 31. martā, plkst. 23:42

Gribēju pasteigties ar komentāru par to, ka jau vairāk kā desmit gadus manā mājā TV nav, bet te jau citi pacentušies. Par TV3 mājaslapā pieejamo saturu man ir īpašas bažas. Gribēju noskatīties minūti garu ziņu sižetu, bet pirms tam bija minūti jāskatās dejojoši pulveru lietotāji un runājoši bebri. Tagad TV 50% ētera ir reklāma? Vēl jo vairāk tad priecājos, ka TV kompānijas Latvijā sāk kasīties par sarūkošo klientu skaitu.

Gravatar Evalds

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 10:23

Lieto AdBlock, un nebūs reklāmu TVPlay. Vienu brīdi viņi to neļāva, bet šobrīd nav problēmu.

Gravatar lulu

2014. gada 31. martā, plkst. 23:47

Nabadzīgiem cilvēkiem liels TV, bagātiem liela bibliotēka.

Gravatar aaa

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 18:20

Pareizi pateici :) Es gan neesmu viens no tiem, kas TV "neskatās jau 10 gadu", bet aparāts stāv. Tik vien cik no rīta noskatīties Euronews un ja galīgi paliek garlaicīgi un nu pavisam negribas neko darīt, tad kādu filmu, ja protams rāda (parasti nerāda).

MTG protams var kladzināt par to, cik viņi ir balti un pūkaini, bet satura kvalitāte ir diezgan drausmīga un degradējoša ilgtermiņā. Par to vien Lattelecom varētu iestāties pozā un daudzināt "mēs neliekam MTG savā paketē jo mūs skatās inteliģenti cilvēki".

Gravatar Vitālijs

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 21:00

Lojalitātes programmā viņi jau to saka: "Mūsu gudrajiem un prasīgajiem klientiem"

Gravatar Valdis Vītoliņš

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 00:39

Televizora man nav kopš ieviesu datoru ar TV karti, kādus gadus 10. Un kopš digitālās TV ieviešanas, skatos tikai to, ko var bez maksas rāda internetā: http://odo.lv/Blog/130707

Gravatar Warez

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 04:01

Es neesmu pārliecināts, ka tu saproti kas ir "dators ar TV karti".

Gravatar atbilde

2014. gada 7. aprīlī, plkst. 22:42

Domāju ka puisis ar ,,datora karti,, mazliet pirkstus mētā.Reklāmas televīzijā ne tikai nesamazinās,bet gan pieaug(naudā),tehnoloģijas kļūst lētākas un internets ir tikai izplatīšanas veids.

Gravatar Simeons

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 01:47

no LV:

  • LTV1: 1:1, SS, AP, ja nu kas netīšām gadījās,
  • LTV7: kāds sports, ko nerāda ES, ES2,
  • LNT: ja nu kāda filma, kas redzēta, fonam,
  • TV3: ziņas, BT, UG, varbūt vēl kāds pamuļķīgs šovs

t.i. vairs neskatīšos LV vispār, RU oficiozus jau sen neskatos, tad kam man LTC TV vispār? varbūt paņemt Baltkom TV kādu paku?

p.s. salīdzināt satelītu kanālus, kur visu muļļā 3x dienā, ar LV saturu ir mazliet mazāk kā pilnīgi smieklīgi

Gravatar KarlittoG

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 06:18

Nu tev jau, laacz, tas lasītāju sample tāds ne-reprezentatīvs. Loģiski, ka tie, kas šeit iegriežas, neskumst pēc atgremotiem krievu šoviem, vecām filmām & seriālu sezonām vai "augstvērtīga" lokālā satura. Tas viss komplektā ar veļas pulveru reklāmām 30% no raidlaika.

Gravatar hronists

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 08:14

vēl jau nekas nav beidzies. ar baltcom līgums ir pagarināts uz diviem mēnešiem, kas nozīmē, ka maijā mēs visam šim iesim cauri vēlreiz.

no stratēģiskā viedokļa es tv3 gājienu neizprotu. es saprotu vēlmi pēc vairāk naudas, bet es neredzu viņu darbībās plānu B. LTC itv ir ~1/8 no kopējā TV tirgus auditorijas. TV3 lielāko reklāmas naudu ienes nevis tie, kas kampaņveidīgi nopērk sekundes savas mazās bodītes reklāmai, bet lielie reklāmu kantori, kas nopērk auditoriju komplektā ar reitingiem. viņi maksā nevis par sekundēm, bet par to cik cilvēki ir noskatījušies pamperu vai veļas pulvera reklāmu. un kad pienāks maijs, viņi paņems TNS atskaiti par aprīli un maksās mazāk, jo sasniegtā auditorija būs samazinājusies par 8-10%.

Gravatar Girts

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 08:55

Ko es nesaprotu, kāpēc sen jau nemaksājam par katru kanālu atsevišķi? Tie, kas vēlētos, tos 18 santīmus maksātu, kas nē - nē. Interaktīvajā TV jau nu tādai iespējai vajadzētu būt ...

Gravatar laacz Autors

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 08:57

Uzmini, kāds kanālu klāsts mums būtu? Sūdu kaudze un vēl mazliet no valsts pasūtījuma.

Gravatar Girts

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 11:16

Mmmm? Nesapratu? Katram būtu tāds kanālu klāsts, kādu viņam gribas. Man, droši vien CNN/BBC, LTV un kāds SciFi. Kaimiņiem, droši vien 5 bērnu kanāli un LTV un LNT, vēl citiem tikai sporta kanāli. Jeb Tu gribi teikt, ka MTG nepārdotu kanālus pa vienam katram pasūtītājam? Varbūt prasītu 30 santīmus, bet pārdotu diezgan droši ...

Gravatar Uhh

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 12:20

Ģirt, jā, MTG savus kanālus pa vienam īsti nepārdod (retranslatori dabū no viņiem komplektu); un no tiem 'labajiem' kanāliem, kas ir ar mieru 'pārdoties pa vienam', tiem a-la-carte cena ir nevis 30 santīmi bet 1-2 EUR par skatītāju mēnesī.

Gravatar Uhh

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 12:17

Ģirt, cena ir atkarīga no piegādes mehānisma. Tipisks piedāvājums ir tāds 'ja mūsu kanāls ir "basic" pakā visiem, tad ir $x/skatītāju, ja nākamajā populārākajā pakā, tad $2x, ja pēc izvēles a-la-carte, tad $5x'. Jo viņus interesē gan kopsumma, gan arī skatītāju skaits priekš reklāmdevējiem; saņemt mazākas (bet nu ne pa velti) naudiņas bet tikt pie visiem skatītājiem reizēm ir izdevīgāk.

Ā un dažiem kanāliem no vispieprasītākā gala bija politika vienkārša - "vai nu mūsu kanāli (visi!) ir 100% visiem jūsu klientiem pamatpakā, vai arī jūs nevienu no mūsu kanāliem nedabūsiet nemaz"; tīri stratēģiska izvēle, ka viņi vēlas būt 'tur'; un ar saviem 'must-have' kanāliem iedot priekšrocību tiem saviem kanāliem kuru vietā varbūt paņemtu kādu citu. Konkurence, zinies.

Gravatar Girts

2014. gada 2. aprīlī, plkst. 08:17

Skaidrs, monopolisti, kā jau Laacz teica :( Šis: “vai nu mūsu kanāli (visi!) ir 100% visiem jūsu klientiem pamatpakā, vai arī jūs nevienu no mūsu kanāliem nedabūsiet nemaz” būtu dizāsteris viņiem no sabiedrisko attiecību viedokļa un, ja tā būtu, tad telecom šo noteikti būtu pieminējis, es dom. Pat ja tā ir, tad viņiem steidzīgi vajadzētu pārskatīt savu politiku ;) Par augsto cenu pērkot atsevišķi - lai liek cik grib. Kabeļoperators ir lielveikals, kurš ņem samaksu par to, ka kanāls nokļūst plauktā. Kādu cenu uzlikt - tā ir ražotāja problēma. Savukārt mana - pirkt vai nepirkt.

Gravatar KarlittoG

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 12:30

Satura provaideri neļauj tīkla uzturētājiem piedāvāt kanālus atsevišķi. Ir jāizprot, ka šī industrija ir no akmens laikmeta, kad TV was the king. Līdz ar to provaideri sapāro daudzmaz labos kanālus ar sū un pieprasa, lai tie tiktu piedāvāti komplektos. Tāpat līgumos ir atruna par min. auditoriju un, ja tā netiek sasniegta, tad maksājums vienalga ir tāds kā par min auditoriju.

Maksāšanu par atsevišķu kanālu par reālo lietotāju tīri tehniski LTC var nodrošināt esasy un tas patiktu gan LTC, gan klientiem. Bet TV kanāli no tā baidās kā vells no svētītā ūdens, jo tad pēkšņi atklāsies, ka nemaz tik daudz to skatītāju nav un tas savukārt neļaus taisīt 10 minūšu reklāmas ieliknīšus četrreiz stundā, jo reklāmdevējus interesē auditorija nevis nīkulīgi skatītāju cipari.

Un tā nu TV3 mēģina gan zivtiņu apēst, gan uz ragaviņām apsēsties.

Gravatar Taapat

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 09:46

Visbiežāk kā alternatīva tiek minēts TV3play. Man gan ir aizdomas, ka daļa no tiem, kam pietrūks seriāli TV3, internetu sevišķi nelieto. Ņemot vērā, ka interaktīvā televīzija pārsvarā nāk komplektā ar internetu, gan jau radinieki iemācīs viņus to lietot. Vienīgi paliek jautājums, vai arī turpmāk, TV3play viņu interesējošais saturs, būs pieejams bezmaksas, un tūlīt pēc tā pārraidīšanas.

Gravatar Eob

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 10:22

Maksāt vairāk kā par citiem kanāliem, lai varētu skatīties reklāmas vairāk kā citos kanālos kaut kā galīgi neliekas loģiski. Enīvei, 100%, ka pēc mēneša viena no kašķīgajām pusēm ieraus asti pakaļā un TV3 atkal būs redzams pamatpakā. Visticamākais, ka TV3, jo cik dzirdēts, TV3 atslēgšana nav pietiekams iemesls, lai pirms termiņa beigām bez līgumsodiem izbeigtu līgumattiecības ar LTC. Un tā kā nezinu nevienu LTC interaktīvās televīzijas abonentu, kuram nebūtu līgums uz 2 gadiem, tad maz ticams, ka visi pēkšņi tagad metīsies prom uz citiem provaideriem. Līdz ar to arī nākammēnes redzēsim, cik ļoti TV3 reitings būs nokritis.

Starp citu, nekur nav zvanīts, ka šis galu galā neizrādīsies tāds disturbing pirmā aprīļa joks.

Gravatar capsx

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 01:46

nu šajā gadījumā, principā, līgumu imho var bez sankcijām lauzt ...

Gravatar Eob

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 13:35

Man liekas, ka "bez sankcijām" attiecas uz abonēšanas maksām vai kā to tur pareizi sauc - kaut kādu soda naudu par subsidētajām iekārtām (modemiem/dekoderiem) nāksies maksāt tik un tā. Hvz, lai kāds zinošāks palabo, ja kautko jaucu.

Gravatar marss

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 11:13

Nja arī manā dzīvoklī viennozīmīgi skatītākā ir tv3 un lai arī pats neesmu lattelecom abonents, tas būs smags trieciens... lai arī neskatos ugunskuru, tv3 liekas vissaistošākā no televīzijām ar raidIjumiem un filmàm/multenēm, kaut vai fonam. Daudzu pieminētais play ir diezgal gaļimijs , kur ntās min jāskatās reklāmas, un raidījumi ir ierakstā pēc kautkādām stundām ... da i slinkums iet, meklēt, da i ja nets norausta vai lapa uzkarās viss tas tv3 play prieks aiziet .. nerunājot par paaudzi 45-50+ kurai tads play bijis nebijis ... un protams visskaļākie ir kviecēji kuriem vispār nav tv u.t.t. ... nu cmon tad nelieniet šajās diskusijās

Gravatar Kaspars

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 11:59

TV3Play + Raspberry Pi + XBMC ar TV3Play pluginu un dzīve ir skaista bez reklāmām ;-)

Nēsmu pētījis, bet šķiet, ka uz PC XBMC ar to var izdarīt

Protams TV3lay mīnus ir tā drausmīgā kvalitāte

Gravatar Ansis

2014. gada 2. aprīlī, plkst. 13:51

Nav viss tik forši kā gribētos ar XBMC TV3Play pluginu. Tur nav pieejams viss tas pats kontents - LNT raidītais ir tikai web platformā, bet plugins izmanto API no mobile platformas. Atšķirību pamanīju, kad gribēju māmiņai parādīt kā forši tikt pie vakardienas turku 1001 seriāla sērijas ;)

IMHO XBMC labāks par web browseri kontenta renderēšanai.

Gravatar čūlis

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 11:59

ko nu, kur es tagad reklāmas skatīties varēšu??

Gravatar Kaspars

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 12:42

TV3 ir izdarījis lielu pakalpojumu LTC ITV lietotājiem.. no šodienas visas videonomas filmas ir bezmaksas + bāzes pakā ir arī FOX Life. Ieguvumu ir vairāk kā zaudēts TV3, no kura skatāms ir tikai ziņas, bez tabu dažreiz.. un ugunsgrēks tīri aiz ieraduma. Nekas.. tā kā ir Smart TV, tad iekš TV, izmantojot pārlūku varēs arī to čolēt, ceru, ka izveidos arī appu prieks tvplay, tad jau vispār būs primā.

Gravatar laacz Autors

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 12:43

Jā, tas ir vēl viens aspekts. Ietaupītie simti tūkstošu eiro gadā tagad noteikti var tikt piesaistīti lietotāju noturēšanai.

Gravatar e-remit

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 15:29

Būs jautri, ja arī citi operatori uz šī fona sāks diktēt savus noteikumus TV3 un galu galā kāds dabūs atskaitīties MTG par pēkšņu auditorijas kritumu. Liekas, TV3 visu laiku cerēja, ka izdosies LTC piespiest maksāt.

Gravatar Taapat

2014. gada 2. aprīlī, plkst. 08:47

Ja MTG uztrauktu auditorijas skaits, tad viņi nebūtu aizgājuši no bezmaksas apraides. Man drīzāk liekas , ka kāds lielais priekšnieks ārzemēs ir pateicis tiem keksiem, kas atbild par pārdošanu citiem operatoriem, ka jāuzlabo pārdošanas rezultāti un jāceļ cenas, un šiem sevišķi neuztrauc tie keksi, kuri tirgo reklāmas.

Gravatar atbilde

2014. gada 7. aprīlī, plkst. 22:48

Man tā vien šķiet ka Zūzenai jau pakaļa deg un MTG bosi lūkojas pēc jauna vadītāja(gan jau būs zviedrs)

Gravatar ze

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 19:08

katrs otrais komentārs par reklāmu TV, cik tā briesmīga, un tāpēc TV nav vajadzīgs, bet biedri, LABRĪT!! Iet runa par Interaktīvo TV, kur reklāmas kā suga apejamas. Jālieto tikai ieraksti un arhīvs, 1-2 5-minūšu tīšanas pogas nospiedieni un filma vai ziņas turpinās.

Gravatar Vitālijs

2014. gada 1. aprīlī, plkst. 21:07

Es Lattelecom vietā vispār pārtrauktu raidīt TV3 tajā pašā dienā, kad viņi palaida to reklāmu par līguma nenoslēgšanu un pieprasītu pārrēķināt summas un atmaksāt starpību, par to, ka nav translēti pēdējās 2 līdz 3 nedēļas. Diez TV3 būtu spējīgi atmaksāt to naudas daļu, ko nav pelnījuši? Bet jā, pozitīvi ir tas, ka būs noma bez maksas, vismaz kādu laiciņu un FOX Live, kuru diez vai ieslēgšu, ja nu maģiski tas neparādīsies 103 kanālā...

Gravatar Manas domas

2014. gada 2. aprīlī, plkst. 09:04

Un Tev šitā nieka dēļ nebija slinkums rakstīt tik milzīgu rakstu :/ Vai tas bij to vērts?

Gravatar Warez

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 04:09

Spriežot pēc komentāriem, atbildei vajadzētu būt apstiprinošai.

Gravatar Arnolds

2014. gada 2. aprīlī, plkst. 16:20

Tas īpaši augstvērtīgais un Latvijā radītais saturs laikam ir raidījums "Tas var notikt tikai Krievijā" (tā laikam sauca), kur kautkāds āksts rāda no jūtūba nozagtus (nezin vai viņi maksā autoriem) video par pakritušiem bomžiem utt.

Gravatar Vito Ventura

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 08:51

Televizoru neesmu ieslēdzis vismaz gadu un paredzamajā nākotnē arī negrasos to darīt. Interesējošo varu sagrābstīt internetā, veci seriāli un filmas īsti neinteresē, tas pats internets dod iespēju skatīties ko gribu un kad gribu bez reklāmas pauzēm.

Gravatar sp_bobs

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 13:43

Ir jau vēl viens aspekts. LTK ir viens no lielākajiem reklāmdevējiem iekš tv. Un ja viņi salauž līgumu par reklamēšanos ar mtg, tad tas finansiālais trieciens pa jamiem varētu būt diezgan liels

Gravatar jurčiks

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 20:49

Būšu oriģināls - man mājās ir TV un dažkārt to pat skatos. Un visbiežāk tas ko skatos izrādās TV3 vai TV6, tāpēc Telekoma lēmums man visnotaļ nepatīk. Manis pēc varēja samaksāt tos dažus sančikus un nolikvidēt daždesmit citus kanālus. Ar interaktīvo TV apnicīgās TV3 reklāmas pauzes smuki varēja izgriezt. Nu neko, bišku pagaidīšu, jo runājot ar Telekoma helpdesku, izklausījās, ka viņi samērā drīz cer kanāla translēšanu atjaunot, vai arī nāksies meklēt konkurentu vai lietot ne tik ērto Virszemes.

Gravatar jančuks

2014. gada 3. aprīlī, plkst. 22:49

Kopš TV 3 nerāda F1 un hokeju (vienīgie, ko tur varēja skatīties), man tas kanāls neeksistē. Nu jā, mājsaimniecēm pietrūks uzgunsgrēks un visādi dziedi/raudi/guli ar zvaigzni, bet normālam cilvēkam tur nav ko skatīties (tāpat kā LNT u.c. MTG kanālos).

Gravatar Guntis Mezals

2014. gada 25. aprīlī, plkst. 11:25

Skatos tik parsvarā TV3.