laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Numura zīmes rāmītis ar mazliet Latvijas. Gribi?

1. decembris Paldies. Jūs gribējāt 1286 rāmīšus. Vēl būs e-pastisks vai īsziņas atgādinājums gribētājiem, atgādinājums maksāt gribētājiem un tad jau sūtam.

26. novembris, 14:29 Pārkāpām pāri tūkstotim.

23:20 Kā lai šonakt vienaldzīgi klusē… 410.

Papildināts 20:12. 274. Divi simti septiņdesmit četri. Sākas nopietna plānošana (pasūtījumu pārapstiprināšana, finansējums, loģistika, pasūtījumu atsekošanas sistēmiņa).

Papildināts 16:32. Negaidīju. Jau vairāk nekā 130. Jūs ko. Kā es to visu tagad piegādāšu? :)

Īsumā

Ja vēies piedalīties pasūtījumā un tikt pie smuka numura zīmes rāmīša ar maigi patriotisku apdruku, lasi tālāk. Informācija par pieteikšanos ir raksta beigās. Ja ne pašam, tad kādam dāvanā. Bildīte zemāk, divu turētāju komplekts maksās 5€. Pieteikties te.

Garumā

Pirms dažām nedēļām, stāvot pēdējā strēgumposmā pirms darba, priekšā esošajam auto pamanīju numura zīmes turētāju (rāmīti, paliktni – kā nu kurš to sauc).

Šādi latvju raksti ar karodziņu

Jāpiebilst, ka es jau kādu laiku biju vēlējies nomainīt savējos, kurus rotā auto tirgoņa apdruka, uz parastiem melniem bez jebkā. Bet ieraudzītais mani uzrunāja tāpēc, ka ir bez visādiem wordart uzrakstiem “Latvija”, nav plīvojošo karogu, ģērboņu un vispār tas ir vienkāršs savā smukumā. Dvēselīte mazliet prasa nekautrēties no tā, ka esmu vietējais.

Veikla izpēte internetā neko labu nevēstīja. Gatavus šādus paliktnīšus iegādāties nevar. Kā jau minēju, ir visvisādi, kas īsti vairs nav tas (piemēram, latsign bodē. Secinājums ir viens – jātaisa augšā pašam.

Te nu ir divi varianti. Pirmais ir nopirkt turētāju, uzdrukāt par lētu naudu uzlīmes un aplīmēt. Bet, protams, meh. Esmu cilvēks aizņemts, jau gana vecs un slinks. Tāpēc meklēju viss-vienā risinājumu. Cenu aptaujā uzvarēja labadruka.lv. Pie maziem apjomiem pirmais pāris 12€, katrs nākamais ~7€.

Pirmais variants – apdrukāta lapiņa, ielaminēta, uzlīmēta. Nav slikti.

Bet ir viena maza nianse. Dāāāāāāāudz foršāk būtu apdrukāt jau nevis papīrīti, kurš tiek laminēts un tad uzlīmēta, bet jau pašu rāmīti. Sietspiedīte, precīzākas krāsas, visi priecīgi. Bet, lai dabūtu foršu ciparu, nepieciešāms lielāks apjoms.

Tāpēc organizējam ka mēs iepirkumu. Mērķis ir savākt vismaz 100 rāmīšus. Pieteikšanās notiek šajā formā.

Katrs pasūtītājs saņems norādīto skaitu numura zīmes turētājrāmīšu. Pāris maksās 5€. Mana varka par katru rāmīti ir 44.3 eirocenti. Apdruka būs sietspiedes tehnikā līdzīgi, kā tiek apdrukāti auto rāmīši ar auto dīleru un citu organizāciju simboliku. Pasūtīšanas pēdējais datums ir 2016. gada 1. decembris (pasta zīmogs). Drukas kantoris sola divu gadu garantīju. Katrs turētājs būs savā kulofāna celītē. Par piegādes nosacījumiem sarunāsim atsevišķi e-pastiski vai telefoniski. Visoptimālākais būtu izņemt pašiem VEF kultūras pils rajonā darba laikā (tā dēvētā pašizvede) vai arī tikšanās pa ceļam ikdienas maršruta Jelgava – Rīga – Jelgava ietvaros (tā dēvētā paceļamatdeve).

Tiem, kas vēlās paši to visu lietu nodarīt, piedāvāju drukas failu AI formātā un PDF formātā (tāpat vien). Par to sakām paldies affairčegam.

laacz

Protams. Omnivas izmaksas gan gribētos, lai tiek nosegtas. Es koncentrēšos tieši uz piegādi, jo patlaban sūtītāju skaits jau ir 121, bet pasūtīto turētāju skaits – 410… Patlaban notiek pieteikšanās, pēc tam informēšu par tālāko gaitu – kur un kā norādīt piegādes veidu, kā maksāt, un tā tālāk.

laacz

Stresa nav (ja neskaita mani pašu:).

Pieteikšanās aizvien ir līdz 1. decembrim, bet jau tuvākajās dienās visi pasūtījušie saņems e-pastus ar informāciju – kur apstiprināt pasūtījumu, izvēlēties ideālo piegādes veidu (nespēšu nodrošināt visus gribētājus ar klātienes apkalpošanu tīri fiziski…), kurp sūtīt naudu, utt.

Pēc tam arī būs skaidrs par termiņiem, jo pasūtījumu skaits, kā jau minēju, stipri pārsniedz plānoto. Bet līdz Ziemassvētkiem visiem vajadzētu būt saņēmušiem.

Un tad es piedzeršos :))

davfreim

Ātri gan 1 vīra armija strādā, atbilde un viss izdarīts ar visu pārskaitījumu daudz ātrāk nekā ar maitām UPS, kuri manu paciņu, kas pienākusi pirms 3 dienām un visa muita apmaksāta no sūtītāja puses, marinē jau pusnedēļu. :)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.