laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Bezmēme

Iedomājies, ka Tu satiec plus mīnus sava vecuma cilvēku, kurš neko nav dzirdējis par dresgeitu, pakaļiņas kasīšanu, Čaka Norisa vai kiriljokiem, utt. Cilvēku, kurš īsti nav sociālajos tīklos un tur arī neplāno būt ārpus mērķtiecīgas gūglēšanas vai tiešajiem darba pienākumiem.

Un tad iedomājies tos bezgala daudz bezgala jaukos brīžus, kurus pieredzēsi, šim cilvēkam šos visus pasākumus stāstot, rādot un skandējot.

Varbūt Tev ir saraksts ar lietām, kuras šai (protams, ka iedomātajam) personai rādīt, skandēt vai likt izlasīt? Es pat lāgā nez`, kā tās latviski dēvēt. Mēmes? Vīrālās štellītes? It kā visi šie gadi ir pagājuši, tik daudz kas ir apceļojis visus un visas, bet, kad vajag, galva tukša. Palīdzi man :)

P.S. Asking for a friend.

Vita

Kaķi – Nyan cat un Grumpy cat tā kā būtu jāzina visiem. Nevajadzētu arī piemirst Honeybadger video.
Ieteiktu parādīt arī latviešu “tas tak ir kobra” un bļodas drāmu tīri, lai cilvēks ir lietas kursā par notikumiem tepat.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.