← Uz sākumu

Baltais saraksts

2017. gada 7. jūnijā, komentāru vēl nav

Šajā ierakstā likšu sarakstu ar cilvēkiem, ar kuriem ir bijusi pozitīva sadarbība mājas būvniecības procesā. Garantiju, protams, nedodu. Var gadīties, ka man ir kaut kā paveicies. Būvnieki, racēji, stūmēji, grūdēji, cēlēji, lējēji :)

Līdzīgi saraksti:

Tālāk jau mans uzskaitījums. Ņem vērā, ka māja top Jelgavā, kas var radīt papildus ierobežojumus, ja atrodies kur citur. Saprotamu iemeslu dēļ (inflācija, individuālie nosacījumi, utt) cenas neminu. Nav izslēgta iespēja, ka man ar konkrēto saraksta dalībnieku vienkārši noveicās, bet citiem neizdosies tik labi.

Traktors - Jelgavā ir divi kruti Aivari. Šis ir viens no tiem. JCB ar frontālo iekrāvēju un kausu. Ļoti rūpīgs, precīzs un kvalitatīvs darbs. Mīl runāties ;) 29234882.

Betonēšana - Ervīns (strādā visā Latvijā). Atrodas Jelgavā. Nav lētākais variants, tiesa. Ja pašam ir luste uz sagādi, ņems tikai par darbu un mehānismiem. Strādā brigāde, darbus izpilda ļoti operatīvi un kvalitatīvi. 25947494.

Mērnieks - Raimonds no "RR Ģeodēzija" (strādā visā Latvijā). Mājas topogrāfijai un būvasīm bija cits, bet iesaku tieši šo. Sadarbība bija elektroapgādes projekta ietvaros. Ņemiet vērā, ka ļoti runātīgs ;)

Koku čaļi - Jānis Vilks, 29480533. Gan ļoti pieredzējuši arboristi, gan pārējo ar kokiem un krūmiem saistīto darbu veicēji. Sadarbība vairāk nekā pozitīva. Mīl kokus, ir ar meža fakultātes izglītību. Jelgavnieki.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt