✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Vanšu tiltā jā... kāpējs

2002. gada 13. jūnijā, 1 komentārs

Šis ieraksts 22 gadu laikā ir kļuvis par laika upuri sekojošo iemeslu dēļ:

  • Viena vai vairākas saites vairs neeksisstē, bet man ir izdevies atrast arhīva kopiju. Pie tām ir 💾 (diskete)
  • Viena vai vairākas saites vairs neeksistē vai nedarbojas kā nākas un kopiju atrast nav izdevies. Pie tām ir 💀 (galvaskauss)

Šis blogs ir sens, un nekas nav mūžīgs. Saites mēdz pazust, mani uzskati mēdz mainīties, flešs mēdz nomirt. Cenšos atzīmēt un pielabot, bet ierakstu ir tik daudz...

Savādāks viedoklis par Antiņu, kurš kāpa vanšu tiltā💀.

Īsumā, ideja ir sekojoša. Ir versija💀, ka tas viss ir inscinēts. Radīts Grebenščikova jaunajam klipam, kuru uzņem studija vilks. Argumenti - ar parastām bomža tupelēm pa vantīm neuzkāpsi, pareizticīgo broņojums, ar kuru kalnā kāpējs bija apkāries, arīdzan ir ļoti līdzīga minētā mākslinieka atribūtikai.

Šādi jau var sasaistīt kopā pilnīgi visu :)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar ash

2002. gada 16. jūnijā, plkst. 13:33

nu nez..tas jau tieshaam peec teaatra izskatiijaas! Vairaak atgaadinaaja Nacionaal Bolshevikus, vai ne? Es taa gaaju gar tiltu un pastiijos augshaa, da tur ir ko raapties! Pac reeciigaakais bija tas, ka vinsh veel eklerus (bruunos) gribeeja un laipnie, laadziigie "OMEGA" vinjam tos lejaa arii iedeva :)