← Uz sākumu

HDD dead :(

2002. gada 17. jūnijā, 8 komentāri

Tā .. vai jūs zināt, ko nozīmē, kad mīļotas un vērtīgas (dažu nedēļu laikā daļa no tās varētu pārvērsties arī naudiskā veidā) informācijas pārbagātais cietais disks atdod galus? Nu tā pavisam. Zinoši cilvēki tā saka.

Es zinu...

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Hmm

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 05:47

Par mīļām un vērtīgām lietām parasti rūpējas. Kaut kā dīvaini, arī tehnikas listē viens bļāva - palīgā, nosvilis disks ar milzu vērtīgu informāciju. Atceries, laacz, lai nopelnītu ir arī kaut kas jāizdod. Tā kā, ja bija žēl ~60 Ls, otra diska iegādei, sēdi un raudi par zudušo naudiņu, kas noteikti bija domāta lielāka par tiem nabaga 60Ls.

Gravatar laacz

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 08:18

kas teica ka zheel? man uz doto briidi ir 3 diski :) tb, nu jau 2. neredzu pamatu kritikai.

Gravatar cranch

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 09:41

Pienaglo vinju pie sienaas un katru reizi kaa paskatiisies uz vinju paarnjems tevi nostaljgjiskas atminjas cik laps diskinjsh bija :))

Gravatar pods

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 10:20

vienreiz liikaas rokas gandriiz amputeeju - kaut kaa paarskatiijos un ne to disku noformateeju. divu meeneshu darbs aizgaaja pie teeviem... tagad backupus esmu iemaaciijies taisiit. arii pamaacoshi manupraat

Gravatar deep-z

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 11:57

nu jaa... vakar kaa reizi taada shaize notika... :// pie kam reaalaakais variants, ka tieshi tanii momentaa kad izdomaaja nosvilt diska kontrolieris notika incrementaalais backups uz otra cietnja.. :/// blj#%*@$ attieciigi dirsaa servera konfigs utt. :) bet nu ... prieciigas zinjas bija taas, ka tikko piezvaniija servisa viiri un pazinjoja, ka piemekleejushi no taadas pashas vinchas kontroliera plati un paarskruuveejushi, un viss ejot :D urraa!

ps. bet nu pamaacoshi anyway - "iisti viiri bekapus netaisa" nerullee :)

Gravatar Vistu Zaglis

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 12:12

Mja; pēc līdzīgas šaizes pat radās doma uzlikt 1x nedēļa Remainderi ar lielu uzrakstu NOBACKUPOJIES!! Toreiz viena TV reklāma aizgāja pa pieskari. Bet kurš tad no kļūdām mācās? Jo vairāk no svešām... :(

Gravatar rem

2002. gada 17. jūnijā, plkst. 14:11

Visgardaak smejas tie, kam backupi ;)