✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

ICQ kā SMS sūtītājs

2002. gada 4. augustā, 6 komentāri

Šis ieraksts 21 gada laikā ir kļuvis par laika upuri sekojošo iemeslu dēļ:

  • Viena vai vairākas saites vairs neeksistē vai nedarbojas kā nākas un kopiju atrast nav izdevies. Pie tām ir 💀 (galvaskauss)

Šis blogs ir sens, un nekas nav mūžīgs. Saites mēdz pazust, mani uzskati mēdz mainīties, flešs mēdz nomirt. Cenšos atzīmēt un pielabot, bet ierakstu ir tik daudz...

Eu, nu tauta. Aizmirstiet takš par one.lv :) Ja ir patstāvīgs dators, pie kura sēžat, ieviešiet ICQ. Ja ne kā instant messaging softeli, tad kā SMS sūtītāju par brīvu :)

Ja esat pie cita datora, tad lietojiet ICQ2GO💀. Tiesa, tur it kā ir limits kaut kāds, bet man nez kāpēc izdodas to pārsniegt :) Galvenais ir uzstājība.

Vēl, kas patīkami, uz to murgaino numuru, kurš parādās SMS saņemot, var atbildēt. Tas nonāk tieši uz tavu ICQ :)

Update - izdevās pārsniegt limitu, bet galu galā paliku ar garu degunu - tagad jamais vairs nav ne par kādu naudu pielaužams :)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar maitinsh

2002. gada 5. augustā, plkst. 12:06

It kaa tas ICQ neesot drosh..bet es jau nezinu.

Gravatar laacz

2002. gada 5. augustā, plkst. 12:16

droshs ir tas, ko tu nelieto.

Gravatar gek0

2002. gada 5. augustā, plkst. 13:18

A ja aarzemes caur proxi ... tad ICQ atpuushas?! Lai gan iespeejams, ka pie vainas vareeja buut no provaidera puses nogrieztie porti ... nu karoche man negaaja. :(

Gravatar purvz

2002. gada 7. augustā, plkst. 10:19

Ja ir patstāvīgs dators ha, kā tas ir domāts? patstāvigs? `tipa pats māk pieņemt lēmumus?

Gravatar misame -> purvz

2002. gada 7. augustā, plkst. 10:43

nu, tāds, kas pats paēd pusdienas, atnes alu, izslauka grīdu... labs dators ;) Vai arī varbūt atnāk mājās 03:00 un pievemj pulkstenī ar kukušku.

Gravatar aabols

2002. gada 7. augustā, plkst. 11:08

ha ha ha par pulksteni ar kukushku, he he haaa wuuuuhaahahah haah iedomaajies un kukushka visa vienos veemekljos lamaajaas. tipa naakamajaa riitaa kukushka apvemj datoru, no attaaluma. bet vinjai ta tas veemiitis taads mazinjsh, ha he hah eh..