✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Grafton Internet

2002. gada 17. septembrī, komentāru vēl nav

Šis ieraksts 21 gada laikā ir kļuvis par laika upuri sekojošo iemeslu dēļ:

  • Viena vai vairākas saites vairs neeksisstē, bet man ir izdevies atrast arhīva kopiju. Pie tām ir 💾 (diskete)
  • Viena vai vairākas saites vairs neeksistē vai nedarbojas kā nākas un kopiju atrast nav izdevies. Pie tām ir 💀 (galvaskauss)

Šis blogs ir sens, un nekas nav mūžīgs. Saites mēdz pazust, mani uzskati mēdz mainīties, flešs mēdz nomirt. Cenšos atzīmēt un pielabot, bet ierakstu ir tik daudz...

Turpināsim citu acīs skabargas meklēt un savā esošo baļķi ignorēt.

Tikko iegāju grafton internet lapā apskatīt, kas ta nu jauns saražots.

Nu labi, tvnet.lv/fabrika. Tur viss steigā (kā jau vienmēr:) taisīts, var saprast - šādi tādi gļuki var gadīties (piem., Izkritušie dalībnieki un paprovējiet uzspiest uz izkritušā dalībnieka; apašā; u.t.t.)

Bet nu .. ir viena lieta, kas man laikam pat nošokēja. Izveidota "Adidas" reklāmas kampaņas promo lapa. Tā ir atrodama teitan💀.

Var jau lielākā projektā piemirst par daudz ko, bet šādā lapelē.. Nu nu :) Adidas laikam pavisam nebija ieinteresēti promo lapas izveidē.

Pats kolosālākais, protams, ir teikums pašā apakšā. Citēju burts burtā:

"Piedalies un laimē 2002. gada futbola pasaules čempināta oficialo bumbu!"

Nekad neesmu bijis gramatikas zinātājs, bet šeit nu vismaz divas rupjas kļūdas redzu :) Pirmo jūs paši redzat (čempināts). Otrā arī ir tūliņ pēc pirmās ieraugāma - vārds 'oficiāli' rakstās ar garo 'ā'.

Un vēl šī brīnišķīgā teikuma konstrukcija :)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt