✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Latviskojumi

2002. gada 21. oktobrī, 3 komentāri

Šis ieraksts 21 gada laikā ir kļuvis par laika upuri sekojošo iemeslu dēļ:

  • Viena vai vairākas saites vairs neeksisstē, bet man ir izdevies atrast arhīva kopiju. Pie tām ir 💾 (diskete)
  • Viena vai vairākas saites vairs neeksistē vai nedarbojas kā nākas un kopiju atrast nav izdevies. Pie tām ir 💀 (galvaskauss)

Šis blogs ir sens, un nekas nav mūžīgs. Saites mēdz pazust, mani uzskati mēdz mainīties, flešs mēdz nomirt. Cenšos atzīmēt un pielabot, bet ierakstu ir tik daudz...

Esmu atkal nepatīkami pārsteigts. Kad apskatījos termina web site definīciju, nolēmu iegriezties arī mūsu lokālajā saitā pēc skaidrojuma💀.

Ak, kāds man (ne)bija pārsteigums, kad izrādījās, ka mūsu dārgā Zinātņu Akadēmijas terminoloģijas komisija ir kļūdaini aizstājusi terminu web site ar web server. Starp citu, pat web server, ir pārtulkots nesaprotami💀... Pat angliski saka web server software, lai apzīmētu jamo..

Acīmredzami, ka viņi nav papūlējušies aiziet tālāk par pirmo Google Glossary doto atbildi.. A vajadzēja💀.. Bet, no kurienes jamie izrāvuši web site definīciju, vispār nav skaidrs💀.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar infernal

2002. gada 22. oktobrī, plkst. 02:22

pills nets ar nejēdzībām, ne apturēsi, ne samazināsi jamās... a šon esmu šokā par to, KĀ (?!?) var pastāvēt saits http://www.aryan.lv/ ? ņe to što .times vai .yo pat, a reāls domēns vēl...

Gravatar fv

2003. gada 1. augustā, plkst. 13:51

  1. gada nogalē vietnes definīcija tika uzrakstīta no jauna:

http://www.termini.lv/index.php?term=Web%20site&lang=EN&terms=web%20site

Iepriekšējā versija tiešām bija neveiksmīga.

Gravatar www.bignews.com

2005. gada 19. augustā, plkst. 13:17

Your site is realy very interesting. http://www.bignews.com