✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Filma: The Bourne Identity

2002. gada 11. novembrī, 1 komentārs

Kā jau teicos, vakar aizgāju uz The Bourne Identity. Ja neskaita to momentu, ka man priekšā sēdēja visgarākais cilvēks visā kinoteātrī, filmu tomēt noskatīties izdevās bez problēmām (atlika tikai visu laiku sēdēt augsti paceltu galvu un paciest konfekšpapīrīšu čaukstināšanu blakussēdētāja rokās).

Filma ir kārtējais Holivudas lielbudžeta remeiks. Oriģināls ir 1988. gadā uzņemtā The Bourne Identity. Sižets ir gana spēcīgi pamainīts uz lai-patiktu-tautai pusi. Tie bija vēstures fakti.

Ļoti patika detalizēti izstrādātās action ainas. Diemžēl, laikam tieši tāpēc man acīs griezās visas nepilnības gan sižetiskās, gan režisoriskās. Varētu pat teikt, ka tas mani kaitināja. Protams, var spekulēt ar to, ka šāda tipa filmās vispār nekas nav pilnīgs, u.t.t., bet ja jau taisa filmu tādu, tad kāpēc nepacensties visā tās garumā? Vēl viena lieta - es laikam esmu jokains, bet man tā likās mazliet garlaicīga vietām. Varētu būt pie vainas action un mierīgo ainu kontrasts.

Ļoti gardi pasmējos (iekšēji) par dažām stereotipiskām ainām un tēliem.

Franka Potente (Lola Rennt, Blow) un Matt Damon (filmas minēt laikam pat nevajag:) spēlē labi un pārliecinoši.

Visā visumā, labs action. Nu labi, labi, nav jau tik šausmīgi :) Pat varētu teikt, ka kvalitatīvs un izklaidējošs:)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt