✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

BMW, ministri un datori

2003. gada 13. maijā, komentāru vēl nav

Šis ieraksts 21 gada laikā ir kļuvis par laika upuri sekojošo iemeslu dēļ:

  • Viena vai vairākas saites vairs neeksistē vai nedarbojas kā nākas un kopiju atrast nav izdevies. Pie tām ir 💀 (galvaskauss)

Šis blogs ir sens, un nekas nav mūžīgs. Saites mēdz pazust, mani uzskati mēdz mainīties, flešs mēdz nomirt. Cenšos atzīmēt un pielabot, bet ierakstu ir tik daudz...

Lūk, kā gāja💀 Taizemes finanšu ministrijas galvam. Datorsistēmas kļūdas dēļ viņš un šoferis tika iespundēti automobīlī un bija spiesti saukt talkā kādu no ārpuses, lai izsit stiklu un izlaiž.

The engine stopped, the air-conditioning shut down, the doors locked and the windows would not roll down, he said. The minister was trapped inside for about 10 minutes.

Interesanti, ka viņš tajā brīdī bija ceļā uz kādu diezgan nopietnu konferenci par banku lietām un šo BMW markas transportlīdzekli bija dabūjis tikai pirms divām dienām salūzušā Mercedes vietā.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt