← Uz sākumu

The Bat 2

2003. gada 2. septembrī, 2 komentāri

Šis ieraksts 18 gadu laikā ir kļuvis par laika upuri sekojošo iemeslu dēļ:

  • Viena vai vairākas saites vairs neeksisstē, bet man ir izdevies atrast arhīva kopiju. Pie tām ir 💾 (diskete)

Šis blogs ir sens, un nekas nav mūžīgs. Saites mēdz pazust, mani uzskati mēdz mainīties, flešs mēdz nomirt. Cenšos atzīmēt un pielabot, bet ierakstu ir tik daudz...

Vakardiena (pirmais septembris) nāca ar Ritlabs saita jaunu izskatu (un funkcionalitāti), kā arī ar The Bat 2.0 versijas relīzi. Gaidām uz wzor un/vai nnm.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar elfZ

2003. gada 2. septembrī, plkst. 18:41

No vienas puses rulz, no otras - nemaz, skatoties no manas, kaa par savu naudu regjistreeta lietotaaja puses. New plugin interface, IMAP4, PGP8, HTML editors. Sasodiits, lietas, ko es nelietoju. Liidzshineejaas filtru utml iespeejas mani apmierinaaja par visiem 99%. Jauns templeitu programmeeshanas levelis, sasodiits. Un par shiim jaunajaam fiichaam, no kuraam izmantoshu labi ja 1%, un kuras man iisteniibaa nemaz nav vajadziigas, vinji man piedaavaa pirkt thebat NO JAUNA. Nu labi, ar 50% atlaidi. Liidz ar to man naaksies samierinaaties ar 1.6x versiju un supporta truukumu, ja tajaa atradiisies caurumi. Man tas nemaz, nemaz nepatiik.

(Ja kaads nesaprata - esmu neapmierinaats ar to, ka atkal buutu/buus jaamaksaa, nevis par to, ka puishi pilnveido savu softu. Prieksh manis uzlabojumi nav $17 veerti.)